Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

ସେଲ୍‌ଫି ନେବା ବେଳେ ଡ୍ୟାମ୍ ତଳକୁ ଖସି ପଡିଲେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପତ୍ନୀ: ଅକାଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ

28/09/2020 at 7:48 PM

ଭୋପାଳ୨୮/୯: ସେଲଫି ନେଉଥିବା ବେଳେ ୧୦ରୁ ୧୨ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସି ପଡ଼ି ଡ୍ୟାମ ପାଣିରେ ନିଖୋଜ ହୋଇଗଲେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପତ୍ନୀ। ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ହଲାଲି ଡ୍ୟାମରେ ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସେଲଫି ନେବା ବେଳେ ସେଠାରୁ ଖସି ପଡି ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିଥିଲେ। ସୋମବାର ସକାଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରହିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ମହିଳା ଜଣକଙ୍କ ସନ୍ଧାନ ମିଳିପାରି ନାହିଁ।

ଭୋପାଲଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୪୦ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ହଲାଲି ଡ୍ୟାମ୍, ସେଠାକୁ ଅନେକ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ବୁଲିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି। ଛୁଟି କାଟିବାକୁ ରବିବାର ଭୋପାଳର କୋଲାର ବାସିନ୍ଦା ଡାକ୍ତର ଉତ୍କଳ ମିଶ୍ରା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହିମାନୀଙ୍କ ସହିତ ହାଲଲି ଡ୍ୟାମ ଯାଇଥିଲେ। ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଡାକ୍ତର ଉତ୍କଳ ମିଶ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ମୋବାଇଲରେ ମେସେଜ ଦେଖିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସେଲଫି ନେଉଥିଲେ। ହଠାତ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଡ୍ୟାମ ପାଣିକୁ ଖସି ପଡିଥିଲେ।

   Related Posts