Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ଏହି ୩ଜଣ ସୁପରଷ୍ଟାର ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦରେ ନିଜ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି : ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ଏମାନେ ?

1/09/2019 at 2:58 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧/୯: ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେବା କୌଣସି ସାଧାରଣ କଥା ନୁହେଁ । ଅନେକ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦରେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ହରାଇଛନ୍ତି। ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦରେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ସମ୍ପତ୍ତିର ଭାଗ ମିଳିଥାଏ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କେତେ ଜଣ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କଠୁ ବିଚ୍ଛେଦରେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି।

୧. ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ଏବଂ ଅମୃତା ସିଂହ : ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ଏବଂ ଅମୃତା ସିଂହଙ୍କ କଥା କହିବା ଯଦି ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ୧୩ବର୍ଷ ଯାଏଁ ତିଷ୍ଠିଥିଲା। ଏହା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇଥିଲା। ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ,ଅମୃତା ସିଂହଙ୍କୁ ୫କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲେ।

୨.ଆମୀର ଖାନ୍ ଏବଂ ରିନା ଦତ୍ତ : ଆମୀର ଖାନ୍ ଏବଂ ରିନା ଦତ୍ତଙ୍କ କଥା କହିବା ଯଦି ଦୁହେଁ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମନାନ୍ତର ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଉଭୟେ ପରସ୍ପରକୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ। ଆମୀର ରିନାଙ୍କୁ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ଦେଇଥିଲେ।

୩. ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଏବଂ ସୁଜୈନ ଖାନ୍ : ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଏବଂ ସୁଜୈନ ଖାନଙ୍କ କଥା କହିବା ଯଦି ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ୧୩ ବର୍ଷ ଯାଏଁ ଚାଲିଥିଲା ଏବଂ ୨୦୧୩ମସିହାରେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦରେ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ୍ ସୁଜୈନଙ୍କୁ ୪୦୦କୋଟି ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts