Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଣାଇ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଡୁଛି ତାଟିକବାଟ
  • ||
  • ଟେକ୍ସାସରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପଣବନ୍ଦୀ : ପାକିସ୍ତାନୀ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏଫବିଆଇ ଓ ସ୍ୱାଟ୍ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଡେଇଁଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୧୭୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୩୩୯୧୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନିଶାରେ ୩ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲେ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟା ପୋଲିସକୁ କଲେ ଗାଳିଗୁଲଜ
  • ||
  • ଫାଟିଗଲା ମୋବାଇଲ ବ୍ୟାଟେରୀ, ନାବାଳକ ଗୁରୁତର : ପଥରରେ ଛେଚୁଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୪ ବରିଷ୍ଠ ଆଇଏଏସଙ୍କୁ ପ୍ରମୋସନ, ଅତିରିକ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ପାହ୍ୟାକୁ ପଦୋନ୍ନତି
  • ||
  • କୋଟିଆରେ ହେବ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ, ୧୩ଟି ବୁଥରେ ମତଦାନ
  • ||

ସୁରକ୍ଷା ଯାଞ୍ଚ ବେଳେ ବିଦେଶୀ ସ୍ପେନୀୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଖରାପ ଭାବେ ଛୁଇଁଲା ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ, ଚାକିରିରୁ ତଡା ଖାଇଲେ

27/08/2019 at 9:14 PM

ଆଗ୍ରା – ଆଗ୍ରାର ତାଜମହଲ ସହ ଅନେକ ଏପରି କୀର୍ତ୍ତି ରାଜି ରହିଛି ଯାହା ବେଶ୍‌ ପ୍ରସିଦ୍ଧ । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜାହାଙ୍ଗୀର ତିଆରି କରିଥିବା ଇତିମାଦି- ଉଦ୍‌-ଦୈଲା ସ୍ମାରକକୁ ଅନେକ ଦେଶୀୟ ଓ ବିଦେଶୀ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ବୁଲିବାକୁ ଆସିଥାଆନ୍ତି ଏହାକୁ ଛୋଟ ତାଜମହଲର ଆଖ୍ୟା ଦିଆଯାଇଛି  । ଇତିମାଦି- ଉଦ୍‌-ଦୈଲା ସ୍ମାରକକୁ ବୁଲିବାକୁ ଆସିଥିବା ଜଣେ ସ୍ପନୀୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଯାଞ୍ଚ ବେଳେ ସେଠାରେ ନିୟୋଜିତ ଥିବା ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ଖରାପ ଭାବେ ସ୍ପର୍ଶ କରିବାରୁ ତାକୁ ଚାକିରିରୁ ତଡାଯାଇଛି ।

 ସୋମବାରରେ ଏହି ସ୍ପେନୀୟ ମହିଳା ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଇତିମାଦି- ଉଦ୍‌-ଦୈଲା ସ୍ମାରକୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ । ସେଠାରେ ପ୍ରବେଶ ଦ୍ୱାରରେ ମହିଳା ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ବି ନିୟୋଜିତ ଥିଲେ । ମାତ୍ର ଅଧିକ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ଆସିବାରୁ ସ୍ପେନୀୟ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ସେଠାରେ ଥିବା ହରିଓମ୍‌ ନାମକ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀଙ୍କୁ ବ୍ୟାଗ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ ।  ସେ ଆଗପଟେ ବ୍ୟାଗ ପକାଇଥିବାରୁ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ଜଣଙ୍କ ଖରାପ ଭାବେ ତାଙ୍କ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଅଙ୍ଗକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରିଥିଲା । ଏତିକି ବେଳ ମହିଳା ଜଣକ ଏହାର ବିରୋଧକରିବା ସହ ପାଟି କରିଥିଲେ । ସେଠାରେ ନିୟୋଜିତ ଥିବା ପ୍ରତ୍ନତତ୍ନ ବିଭାଗ ଅଧିକାରୀମାନେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ଦୂତାବାସରେ  ଏ ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବେ ବୋଲି କହିବା ପରେ ପ୍ରତ୍ନତତ୍ୱ ବିଭାଗ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ସେହି ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ବହିଷ୍କୃତ କରାଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts