Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ସ୍ଵୀକାର କଲେନି କଂଗ୍ରେସ ହାଇକମାଣ୍ଡ, ନିଜ ସ୍ତରରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟ ନେତାଙ୍କୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2021: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ବିଜୟରେ ଲାଗିଲା ବ୍ରେକ୍, ପନ୍ତଙ୍କ ଟିମ୍‌କୁ ୩ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସରେ ମିଶିଲେ କହ୍ନେୟା କୁମାର ଓ ଜିଗ୍ନେଶ ମେଓ୍ଵାଣୀ, ରାହୁଲଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଗ୍ରହଣ କଲେ ସଦସ୍ୟତା
  • ||
  • ହରିୟାଣା ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ବିଜଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଗୁରୁତର, ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୭୯ ମୃତ
  • ||

ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ରିଲେସନଶିପ୍‌ ନେଇ ଭଉଣୀ ଖୋଲିଲେ ଗୁମର: କହିଲେ ଦିଶା ପଟ୍ଟାନୀଙ୍କ ପାଇଁ ଟାଇଗର ଉପଯୁକ୍ତ ନୁହନ୍ତି…

1/09/2019 at 2:59 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧|୯: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ଆକ୍‌ସନ, ଅଭିନୟ ଓ ଡାନ୍ସ ପାଇଁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ଏବଂ ଦିଶା ପଟ୍ଟାନୀଙ୍କ ରିଲେସନଶିପ୍‌ର ଖବର ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହେ। ଉଭୟଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ଏକା ସହ ସ୍ପଟ କରାଯାଏ। କେବେ ଡିନର କେବେ ଲଂଚ ତ କେବେ ବୁଲାବୁଲି କରିବାରେ ନଜର ଆସନ୍ତି ଏହି କପଲ।    

ନିକଟରେ ଟାଇଗରଙ୍କ ଭଉଣୀ ନିଜ ଭାଇଙ୍କ ରିଲେସନଶିପ୍‌ ନେଇ ମତ ଦେଇଛନ୍ତି। ଟାଇଗରଙ୍କ ଭଉଣୀ କୃଷ୍ଣା ଶ୍ରଫ ଏକ ଚାଟ୍‌ ସୋରେ ଏହି ବିଷୟରେ କଥା ବାର୍ତ୍ତା କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସମସ୍ତେ ନିଜ ହିସାବରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ କରନ୍ତି।

ତାଙ୍କ ରିଲେସନଶିପ୍‌ ବିଷୟରେ ସେ ପବ୍ଲିକ୍‌ରେ ଖୁବ୍‌ ଭଲ ଭାବେ କହିପାରିବେ। ସେ ବୁଝିପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ, ଏଠାରେ ରିଲେସନଶିପ୍‌କୁ ନେଇ ଏତେ ଚର୍ଚ୍ଚା କଣ ପାଇଁ ହୁଏ। ନିଜ ପାର୍ଟନର ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରିବା ଉଚିତ୍‌।

କୃଷ୍ଣା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଟାଇଗର ସିଙ୍ଗଲ ଅଛନ୍ତି ଓ ଏହା ୧୦୦% ସତ । ଅଧିକାଂଶ ଲୋକେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ମିଛ କୁହନ୍ତି ନାହିଁ । ସେ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରୋଟେକ୍‌ଟିଭ ଭଉଣୀ। ଏହା କହିବାବେଳେ ସେ ହସିଦେଇଥିଲେ ଥିଲେ। ଟାଇଗର ବହୁତ  ଭଲ ମଣିଷ। ତାଙ୍କର ଏହି ଗୁଣର ସମସ୍ତେ ଫାଇଦା ଉଠାନ୍ତି।

ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ବିଷୟରେ କୌଣସି ଖବର ଆସିଲେ ପ୍ରଥମେ ସେ ଆଲର୍ଟ ହେଇଯାଆନ୍ତି।କୃଷ୍ଣାଙ୍କୁ ପଚାରାଯାଇଥିଲା ଯେ, ଯଦି ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ କୌଣସି ଝିଅ ଧୋକା ଦିଏ ତାହେଲେ ସେ କଣ କରିବେ।

ସେ ଝିଅର ଅବସ୍ଥା ଖରାପ କରିପାରିବେ ବୋଲି କୃଷ୍ଣା ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କୁ ମଉକା ମିଳିଲେ ସେ ଦିଶା ପଟ୍ଟାନୀଙ୍କୁ ଆଦିତ୍ୟ ରଏ କପୁରଙ୍କ ସହ ସେଟ୍‌ଅପ କରାଇବେ।

   Related Posts