Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୭୦୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ବିରାଟ ବାହିନୀ ଚିତ୍‌ପଟାଙ୍ଗ, ଭାରତକୁ ୫୧ ରନରେ ହରାଇ ସିରିଜ୍ ହାତେଇଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ପବିତ୍ର ଗଙ୍ଗା ସ୍ନାନକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ହରିଦ୍ୱାର ସୀମା ସିଲ୍
  • ||
  • ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ ଯୋଗୁଁ ମନାଲିରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ, ଜିରୋ ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଡାଲିରେ ୧୫ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦେବେ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||

ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଷ୍ଟରେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନିର୍ଧୁମ ଛେଚିଲେ ସ୍କୁଟି ଚାଳକ ଯୁବକ, ମହିଳା ପୋଲିସଙ୍କୁ ବି ଛାଡିଲେ ନାହିଁ, ଜାଣନ୍ତୁ ପୂରା ଘଟଣା

9/09/2019 at 3:04 PM

ଭାଗଲପୁର୯|୯: ଭାଗଲପୁରର ଘୂରନପିର ବାବା ଚୌକ ନିକଟରେ ଥିବା ଟ୍ରାଫିକ ପୋଷ୍ଟରେ ପୋଲିସ ଏଏସଆଇ ଓ କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କୁ ନିର୍ଧୁମ ଛେଚିଲେ ଜଣେ ସ୍କୁଟି ଚାଳକ ଯୁବକ।ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ କଡ଼ାକଡ଼ି କରାଯାଇଛି।ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଯାଇଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଘୂରନପିର ବାବା ଚୌକ ନିକଟରେ ଚେକିଂ ପାଇଁ ଜଣେ ସ୍କୁଟି ଚାଳକଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଅଟକାଇଥିଲା।ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମକୁ ନେଇ ସ୍କୁଟି ଚାଳକ ଯୁବକ ଓ ମହିଳା ପୋଲିସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ସମୟ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଥିଲା।ସ୍କୁଟି ଚାଳକ ଯୁବ ରାଗିଯାଇ ପୋଲିସ ଏଏସଆଇ ବିଦ୍ୟା ଭୂଷଣ ଚୌବେ ଓ କନେଷ୍ଟବଳ ସୁରିୟା ଶଙ୍କର ସଂଗମଙ୍କୁ ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ନିର୍ଧୁମ ପିଟି ଥିଲେ। ଏପରିକି ମହିଳା ପୋଲିସଙ୍କ ଉପରକୁ ସେ ମଧ୍ୟ ହାତ ଉଠେଇ ଦେଇଥିଲେ।ଏହି ଘଟଣା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଗାଡି ଚାଳକ ଯୁବକଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରି ପୋଲିସଙ୍କୁ ବିରୋଧ ହୋହାଲ୍ଲା କରିଥିଲେ।

ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ ଚାନ୍ଦିନୀ କୁମାରୀ  ଟ୍ରାଫିକ ପୋଷ୍ଟରେ ସ୍କୁଟି ଚାଳକ ଯୁବକଙ୍କୁ  ଅଟକାଇଥିଲା। ସ୍କୁଟି ଚାଳକ ଓ ମହିଳା ପୋଲିସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା। ହଠାତ୍ ମହିଳା ପୋଲିସ  ତାଙ୍କ ସ୍କୁଟିରୁ ଚାବି ବାହାର କରିନେଇ କନେଷ୍ଟବଳ ସୁରିୟାଶଙ୍କରଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ।ଚାବି ମାଗିବାରୁ ଯୁବକଙ୍କୁ ସେମାନେ ଚାବି ନଦେଇ ଫାଇନ ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ।

ଏଏସଆଇଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ସେ ଧକ୍କା ମରିଥିଲେ।ପରେ କନେଷ୍ଟବଳ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଯୁବକ ପିଟିଥିଲେ।ଏହି ସମୟରେ ମହିଳା ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଯୁବକଙ୍କୁ ନାଲି ଆଖି ଦେଖାଇଥିଲେ। ଯୁବକ ପୁଣି ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପିଟିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଚାବି ଛଡ଼ାଇ ଆଣି ଯୁବକ ସ୍କୁଟି ନେଇ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ।

ମହିଳା ପୋଲିସଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ଡ୍ୟୁଟି ସମୟରେ ଏହି ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳିଳ କମେଣ୍ଟ କରିବା ସହ ଦ୍ରୁତଗତିରେ ଗାଡି ମଧ୍ୟ ଚଳାଇନ୍ତି।ତାଙ୍କର ଏହଭଳି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଷ୍ଟରେ ଅଟକାଇଥିଲା। ଯୁବକ ତାଙ୍କ ଦୋଷ ନମାନି ଆହୁରି ଜୋରରେ ଗାଳି ଗୁଲଜ କଲେ ତେଣୁ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଟିରୁ ଚାବି ମହିଳା ପୋଲିସ ବାହାର କରିନେଇଥିଲେ। ତାପରେ ଯୁବକ ଏହିଭଳି କାଣ୍ଡ କରିଛି ବୋଲି ମହିଳା ପୋଲିସ କହିଛନ୍ତି। ଯୁବକଙ୍କ ଚିହ୍ନଟ କରିବା ପାଇଁ ଉଚ୍ଚ ପଦସ୍ଥ ଅଧିକାରୀମାନେ ଟ୍ରାଫିକ ପୋଷ୍ଟରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଚେକ୍ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts