Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ସିନ୍ଧିଆଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବାକୁ ଅଧୈର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସକ : ମୋଦିଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଢାଙ୍କିଦେଲେ

12/03/2020 at 2:44 PM

ଭୋପାଲ ୧୨/୦୩ : ନିକଟରେ କଂଗ୍ରେସ ଛାଡି ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟ ସିନ୍ଧିଆ ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ଭୋପାଲ ଯାଉଛନ୍ତି | ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ସ୍ୱାଗତ ସମାରୋହ ପାଇଁ ଭୋପାଲ ସହରକୁ ପୋଷ୍ଟର ଏବଂ ହୋର୍ଡ଼ିଂଗରେ ସଜା ଯାଇଛି | ସହର ସାରା ସିନ୍ଧିଆ ହିଁ ଛାଇ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି | ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ସ୍ୱାଗତ ପାଇଁ ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ବଧୁ ବେଶରେ ସଜା ଯାଇଛି | ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ସ୍ୱାଗତରେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଏଭଳି ମସଗୁଲ ହୋଇଗଲେ ଯେ ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଲାଗିଥିବା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଢାଙ୍କି ଦେଲେ |

ସିନ୍ଧିଆ ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ନେଇ ବିଜେପି କର୍ମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆନନ୍ଦ ଓ ଉତ୍ସାହ ଭାରି ରହିଛି | ଏହି ଘଟଣାକୁ ଏକ ସ୍ମୃତି ଭାବେ ସାଇତି ରଖିବା ପାଇଁ ଜୋରଦାର ସ୍ୱାଗତ ସମାରୋହର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିଛନ୍ତି ବିଜେପି କର୍ମୀ | ପୂରା ସହରକୁ ପୋଷ୍ଟର ଏବଂ ହୋର୍ଡ଼ିଂଗରେ ସଜେଇଛନ୍ତି କର୍ମୀ | ବିଜେପି ଏବଂ ଆରଏସଏସର ବଡ ବଡ ନେତା ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଉପରେ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି |

ସିନ୍ଧିଆ ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ଭୋପାଲ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ପହଂଚିବେ | ବିମାନବନ୍ଦରରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାଗତ ପାଇଁ ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରାଯାଇଛି | ରାଜା ଭୋଜ ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କର ରୋଡ଼ ଶୋ ହେବ | ବିମାନବନ୍ଦରରେ ପହଂଚିବା ପରେ ସେ ପଣ୍ଡିତ ଦିନଦୟାଲ ଉପାଧ୍ୟାୟ, ବିଜୟାରାଜେ ସିନ୍ଧିଆ, କୁଶାଭାଉ ଠାକରେଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି ଏବଂ ମାଧଵଃରାଓ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ଫଟୋରେ ମାଲ୍ୟାର୍ପଣ କରିବେ |

ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ମଧ୍ୟ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ସ୍ୱାଗତକୁ ନେଇ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଛି | ସେଠାରେ ସେ କର୍ମୀଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧନ କରିବେ | ବୁଧବାର ରାତିରେ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ସ୍ୱାଗତକୁ ନେଇ ଜିଲ୍ଲା ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଏକ ବୈଠକ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା | ଦ୍ୱିତୀୟ ବୈଠକ ଆଜି ପ୍ରଦେଶ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଠାରେ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଛି | ଏହି ବୈଠକରେ ସମସ୍ତ ବଡ ବଡ ନେତା ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ | ଏହି ବୈଠକରେ ସିନ୍ଧିଆ ରାଜ୍ୟସଭା ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିବେ |

   Related Posts