Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ସିନ୍ଧିଆଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବାକୁ ଅଧୈର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସକ : ମୋଦିଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଢାଙ୍କିଦେଲେ

12/03/2020 at 2:44 PM

ଭୋପାଲ ୧୨/୦୩ : ନିକଟରେ କଂଗ୍ରେସ ଛାଡି ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟ ସିନ୍ଧିଆ ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ଭୋପାଲ ଯାଉଛନ୍ତି | ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ସ୍ୱାଗତ ସମାରୋହ ପାଇଁ ଭୋପାଲ ସହରକୁ ପୋଷ୍ଟର ଏବଂ ହୋର୍ଡ଼ିଂଗରେ ସଜା ଯାଇଛି | ସହର ସାରା ସିନ୍ଧିଆ ହିଁ ଛାଇ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି | ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ସ୍ୱାଗତ ପାଇଁ ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ବଧୁ ବେଶରେ ସଜା ଯାଇଛି | ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ସ୍ୱାଗତରେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଏଭଳି ମସଗୁଲ ହୋଇଗଲେ ଯେ ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଲାଗିଥିବା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଢାଙ୍କି ଦେଲେ |

ସିନ୍ଧିଆ ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ନେଇ ବିଜେପି କର୍ମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆନନ୍ଦ ଓ ଉତ୍ସାହ ଭାରି ରହିଛି | ଏହି ଘଟଣାକୁ ଏକ ସ୍ମୃତି ଭାବେ ସାଇତି ରଖିବା ପାଇଁ ଜୋରଦାର ସ୍ୱାଗତ ସମାରୋହର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିଛନ୍ତି ବିଜେପି କର୍ମୀ | ପୂରା ସହରକୁ ପୋଷ୍ଟର ଏବଂ ହୋର୍ଡ଼ିଂଗରେ ସଜେଇଛନ୍ତି କର୍ମୀ | ବିଜେପି ଏବଂ ଆରଏସଏସର ବଡ ବଡ ନେତା ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଉପରେ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି |

ସିନ୍ଧିଆ ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ଭୋପାଲ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ପହଂଚିବେ | ବିମାନବନ୍ଦରରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାଗତ ପାଇଁ ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରାଯାଇଛି | ରାଜା ଭୋଜ ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କର ରୋଡ଼ ଶୋ ହେବ | ବିମାନବନ୍ଦରରେ ପହଂଚିବା ପରେ ସେ ପଣ୍ଡିତ ଦିନଦୟାଲ ଉପାଧ୍ୟାୟ, ବିଜୟାରାଜେ ସିନ୍ଧିଆ, କୁଶାଭାଉ ଠାକରେଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି ଏବଂ ମାଧଵଃରାଓ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ଫଟୋରେ ମାଲ୍ୟାର୍ପଣ କରିବେ |

ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ମଧ୍ୟ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ସ୍ୱାଗତକୁ ନେଇ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଛି | ସେଠାରେ ସେ କର୍ମୀଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧନ କରିବେ | ବୁଧବାର ରାତିରେ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ସ୍ୱାଗତକୁ ନେଇ ଜିଲ୍ଲା ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଏକ ବୈଠକ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା | ଦ୍ୱିତୀୟ ବୈଠକ ଆଜି ପ୍ରଦେଶ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଠାରେ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଛି | ଏହି ବୈଠକରେ ସମସ୍ତ ବଡ ବଡ ନେତା ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ | ଏହି ବୈଠକରେ ସିନ୍ଧିଆ ରାଜ୍ୟସଭା ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିବେ |

   Related Posts