Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଜେଟ୍ ଅଧିବେଶନ: ଜାନୁଆରୀ ୩୧ରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଅଭିଭାଷଣ, ଫେବୃଆରୀ ୧ରେ ଉପସ୍ଥାପନ ହେବ ବଜେଟ୍
  • ||
  • IPL 2022: ନିଜ ଟିମ୍‌ର ନାମ ଘୋଷଣା କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି, ରଖିଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟ୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୩୦୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୧୧୫ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ ନିରାଶ, ଏହି ଖେଳାଳି ହେଲେ ‘ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର୍ ଅଫ୍‌ ଦି ଇୟର’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

୫ବର୍ଷର ଛାତ୍ରୀ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରୁଥିଲା ସ୍କୁଲ ଭ୍ୟାନ୍ ଡ୍ରାଇଭର, ପରିବାରଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଗିରଫ ହେଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ

24/10/2018 at 5:03 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୪|୧୦: ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ୫ବର୍ଷର ଶିଶୁ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ସ୍କୁଲ ଭ୍ୟାନ୍ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଡ୍ରାଇଭର ଶିଶୁଟିକୁ ସ୍କୁଲରୁ ଘରେ ଛାଡିବା ବେଳେ ତା ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲା । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶିଶୁଟିକୁ ଜବରଦସ୍ତି ତା କୋଳରେ ଆଣି ବସାଉଥିଲା । ଆପତ୍ତିଜନକ ଭାବେ ତାକୁ ଛୁଉଁଥିଲା ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଶିଶୁଟି ଦକ୍ଷିଣପଶ୍ଚିମ ଦିଲ୍ଲୀର ଶାହବାଦ ଡେରିରେ ତା ବାପା ମାଆଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲା । ଗତ ଦୁଇ ମାସ ହେବ ଶିଶୁଟି ଏକା ଏକା ରହୁଥିଲା ଏବଂ କାହା ସହ ବେଶୀ  କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ କରୁନଥିଲା । ସୋମବାର ଦିନ ଯେତେବେଳେ ଶିଶୁଟିର ମାଆ ତାକୁ ସ୍କୁଲ ଯିବା ପାଇଁ ଡାକିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ସ୍କୁଲ ଯିବା ପାଇଁ ମନା କରିଥିଲା । ମାଆ ତାକୁ ସ୍କୁଲ କଣ ପାଇଁ ଯିବୁନାହିଁ ବୋଲି ପଚାରିବାରୁ ସେ ସବୁ ଘଟଣା ମାଆଙ୍କୁ କହିଥିଲା । ଶିଶୁଟି କହିଥିଲା ଯେ, ସ୍କୁଲ ଭ୍ୟାନ୍ ର ଡ୍ରାଇଭର ତାକୁ ଜବରଦସ୍ତି ତା କୋଳରେ ଆଣି ବସାଉଥିଲା । ଆପତ୍ତିଜନକ ଭାବେ ତାକୁ ଛୁଉଁଥିଲା । କିଛି ଦିନ ହେଲା ତାକୁ ଏଭଳି ଅସଦାଚାରଣ କରୁଥିଲା । ସବୁ ଛୁଆଙ୍କୁ ଘରେ ଛାଡିବା ପରେ ସେ ତା ସହ ଏଭଳି କାମ କରୁଥିଲା । ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାକୁ ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ବନ୍ଧରେ କାହାରିକୁ କହିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ମନାକରିଥିଲା । ଶିଶୁଠାରୁ ସବୁ ଘଟଣା ଶୁଣିବା ପରେ ବାପା ମାଆ ତାକୁ ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇଯାଇଥିଲେ ।ହସ୍ପିଟାଲରେ ଡାକ୍ତର କହିଥିଲେ ଯେ, ଶିଶୁ ସହ ଯୌନ ଉତ୍ପୀଡନ ହୋଇଛି । ତା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଙ୍ଗରେ କିଛି ଦାଗ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହାପରେ ପୀଡିତ ଶିଶୁର ବାପା ମାଆ ଏ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ସ୍କୁଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଶିଶୁଟିର ବାପା ମାଆଙ୍କ  ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁରଜ କୁମାରକୁ ଜେଜେ କଲୋନୀ ସ୍ଥିତ ତା ଘରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ ପୋକ୍ସୋ ଆକ୍ଟ ଅନୁସାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି । ଗିରଫ କରିବା ପରେ ତାକୁ ୧୪ଦିନିଆ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହାଜତକୁ ପଠାଯାଇଛି ।

   Related Posts