Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡିସେମ୍ବର-ଜାନୁଆରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ: ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ଓ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରିପାରିବେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ପରୀ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେପି ଟିମ୍, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ପୁଣି ଏକ ନକଲି ଘିଅ କମ୍ପାନୀରେ ଚଢାଉ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅପମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ପ୍ରେମ: ସେୟାର ଚାଟ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ଫେସବୁକରେ ଶେଷ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ମେଡିକାଲରେ ଚାକିରୀ ଦେବାକୁ କହି ଠକୁଥିଲା ଯୁବକ, ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ନାଁରେ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଏତଲା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅନଲାଇନରେ ନିର୍ମାଲ୍ୟ ବିକ୍ରି କରିବା ନେଇ ସିଂହଦ୍ବାର ଥାନାରେ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ବିରୋଧରେ ସେବାୟତଙ୍କ ଏତଲା
  • ||
  • ସୋର : ଓଭରଲୋଡିଂ ପାଇଁ ଗଣିଲେ ତଣ୍ଡ, ୩ଲକ୍ଷ ଜରିମନା ଦେଲେ ୬ ଡମ୍ଫର
  • ||

ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ରାତି ବିତେଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ବିବାହିତା ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ, ମିଳିଲା ୨ ବର୍ଷ ଜେଲଦଣ୍ଡ

3/09/2019 at 5:08 PM

ଲିଭରପୁଲ : ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନା ଲାଗି ଉଦ୍ୟମ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡିଛି।  ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କ ଦୋଷ କୋର୍ଟରେ ପ୍ରମାଣିତ ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ୨ ବର୍ଷ ଜେଲଦଣ୍ଡାଦେଶ ମିଳିଛି। ଘଟଣା ଏବେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଲିଭରପୁଲରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ଲିଡିଆ ବିଟି ମିଲିଗନ ନାମ୍ନୀ ଏହି ୪୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ସ୍କୁଲରେ ଟିଚିଂ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଭାବେ ଯୋଗଦେବାର ମାତ୍ର କିଛି ଦିନ ପରେ ଜନୈକ ୧୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଛାତ୍ରଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଶିତ ହେବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ। ଏପରିକି ଛାତ୍ର ସହ ରାତି କଟେଇବା ଲାଗି ସେ ହୋଟେଲ ରୁମ ମଧ୍ୟ ବୁକ୍ କରିଥିଲେ।

ଛାତ୍ରଙ୍କ ଲାଗି ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ହୋଟେଲ ରୁମ ବୁକ୍ କରିବା ଘଟଣା ଜଣାପଡିଯିବାରୁ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କୁ ହେଟେଲରୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରିଥିଲା। ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଯୋଗଦେବା ପୂର୍ବରୁ ୨ ସନ୍ତାନଙ୍କର ମା ଜଣେ ବ୍ୟୁଟି ମସାଜର ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ। ତେବେ ସ୍କୁଲରେ ଶିକ୍ଷକତା କରିବା ବେଳେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ପ୍ରତି ଏତେମାତ୍ରାରେ ଆକର୍ଶିତ ହୋଇପଡିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ନେଇ ତାଙ୍କୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଏସଏମଏସ୍ ପଠାଉଥିଲେ।

ପୋଲିସ ପଚରାଉଚରାରେ  ଛାତ୍ରଟି କିଛି ସମସ୍ୟାରେ ଥିବାର ସେ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲେ ବୋଲି ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ କହିଥିଲେ।  ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ସେ ନିଜ ଆଡୁ ହୋଟେଲ ରୁମ ବୁକ୍ କରିବା ସହ ଛାତ୍ରକୁ ଡାକିଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ବିବାହୋତ୍ତର ସମ୍ବଦ୍ଧ ଥିବା ନେଇ ପୋଲିସ ପଚରା ଉଚରା ବେଳେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି। ସେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବିଦ୍ୟାଳୟର ୨ ଜଣ ଟିଚିଂ ଷ୍ଟାଫଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ପୋଲିସ ପଚରା ଉଚରାରେ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ହେଲେ ସେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲେ ବୋଲି କୋର୍ଟଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ କୋର୍ଟ ତାଙ୍କ କଥାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିନାହାନ୍ତି।  ଲିଭରପୁଲ କ୍ରାଉନ କୋର୍ଟର ବିଚାରପତି ଗେରି ଉଡହଲ ମାମଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ରାୟ ଘୋଷଣା କରି ‘ମୁଁ ଏହି କଥାରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ଆପଣ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ’ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଏଣୁ ତାଙ୍କୁ ୨ ବର୍ଷ ଜେଲଦଣ୍ଡାଦେଶ କରିଛନ୍ତି। ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କ ଗିରଫ ପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମାମଲାରୁ ନିଜକୁ ପୃଥକ କରିନେଇଥିଲେ। 

   Related Posts