Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ସେକ୍ସ ରାକେଟ : ଦୁଇ ଡଜନରୁ ଅଧିକ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର , ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ

16/07/2019 at 12:24 PM

ଇଟାଓ୍ବା ୧୬/୭: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଇଟାଓ୍ବାରେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଏବଂ ମହିଳା ପୋଲିସ୍ ମିଶି ଟିମ୍ ଗଠିତ କରି ଅଧା ଡଜନରୁ ଅଧିକ ସ୍ଥାନରେ ଘେରଉ କରି ସେକ୍ସ ରାକେଟ ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ୍ ଘେରଉ କରିବାବେଳେ ଦୁଇ ଡଜନରୁ ଅଧିକ ଯୁବକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରିଛନ୍ତି। ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସ୍କୁଲରେ ପଢ଼ୁଥିବା ନାବାଳକ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ଏବେ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ସଞ୍ଚାଳକଙ୍କୁ ଖୋଜିବାରେ ଲାଗିଛି। ଏସଏସପିଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅନେକ ସ୍ଥାନରୁ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ସୂଚନା ମିଳୁଥିଲା। ଏହି ସୂଚନାକୁ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଇ ସିଓ ସିଟି କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଏବଂ ମହିଳା ପୋଲିସ୍ ସମେତ ୮ଟି ଟିମ୍ ଗଠନ କଲେ। ସମସ୍ତ ଟିମ୍ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଦୁଇ ଡଜନରୁ ଅଧିକ ଯୁବକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥା​ରେ ଉଦ୍ଧାର କଲେ।

ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୩ଜଣ ନାବାଳିକା ମଧ୍ୟ ମିଳିଛନ୍ତି। ଏହି ଲୋକମାନେ ଭଡ଼ାଘର ନେଇ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଚଲାଇଥିଲେ। ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଯୁବକ ଯୁବତୀଙ୍କ ପାଖରୁ ଅନେକ ଆପତ୍ତିଜନକ ଜିନିଷ ମିଳିଛି। ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି। ପୋଲିସ୍ ଏମାନଙ୍କ କାଉନସିଲିଂ କରି ବ୍ୟବସାୟରେ ଲିପ୍ତ ହେବାର କାରଣ ପଚାରିବ ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ। ସହରରେ ଏପରି ଧରଣର ଅପରାଧକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ପୋଲିସଙ୍କ ଅପରେସନ କ୍ଲିନ୍ ଜାରି ରହିବ।

   Related Posts