Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୁକୁଡାକୁ ଖାଇଗଲେ ବୁଲା କୁକୁର, ରାଗି ଯାଇ ଗୁଳି କରିଦେଲା ମାଲିକ : ଥାନାରେ ମାମଲା
  • ||
  • ଗୋଆରେ ଏନସିପି-ଶିବସେନାର ହାତ ଛାଡିଦେଲା କଂଗ୍ରେସ, କହିଲା-‘ଆମର ଏକାକି ଜିତିବା କ୍ଷମତା ଅଛି’
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୦୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୩୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୭୭୪୬୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଜୋଶ୍ ଏବେବି ଅଛି : ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଅଧିନାୟକଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ କୋହଲି
  • ||
  • ପ୍ରଚାର ବେଳେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହଟହଟା, ତଡିଦେଲେ ଗାଁ ଲୋକେ
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ ଓ ଲୁଟ୍ ଘଟଣା : ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ଡିସିପି
  • ||

ସାନ ଭାଇର ସ୍କୁଲ ଫିସ ଦେବାକୁ ଡାକି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ : ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍କୁଲ ମାଲିକ ପୋଲିସ କବଜାରେ

26/02/2020 at 5:12 PM

ରାଉରକେଲା  ୨୬/୨: ଚାକିରୀ ପ୍ରଲୋଭନ ସହ ସାନ ଭାଇର ସ୍କୁଲ ଫିସ ଦେବାକୁ ଡାକି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଛି।ରାଉରକେଲା ବନ୍ଧମୁଣ୍ଡା ଜ୍ଞାନଦୟ ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଭିତରେ କରାଯାଇଛି ଦୁଷ୍କର୍ମ । ସ୍କୁଲ ମାଲିକ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ନେଇ  ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ଏବେ ସ୍କୁଲ ମାଲିକ ପୋଲିସ କବଜାରେ ।

ଶିକ୍ଷା ମନ୍ଦିରରେ ବଳାତ୍କାର। ସ୍କୁଲ ମାଲିକ ସାଜିଲା ଯୌନ ରାକ୍ଷସ। ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଲୁଟିନେଲା ଯୁବତୀଙ୍କ ଇଜ୍ଜତ। ବାରମ୍ବାର ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦେଉଥିଲେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା। ଏଭଳି ଏକ ଲଜ୍ୟା ଜନକ  ଘଟଣା ଘଟିଛି ରାଉରକେଲା ବନ୍ଧମୁଣ୍ଡା ଥାନା ବି ସେକ୍ଟର ଚୁଡ଼ି ବସ୍ତିରେ ର ଘରୋଇ ଜ୍ଞାନଦୟ ସ୍କୁଲ ରେ। ସ୍କୁଲ ମାଲିକ ବିଭୁତି ଗୁପ୍ତା ସାନ ଭାଇର ବକେୟା ସ୍କୁଲ ଫିସ ଜମା କରିବାକୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ ସ୍କୁଲ । ଭାଇର ସ୍କୁଲ ଫିସ କ୍ଷମା କରିଦେବାକୁ କହି ଯୁବତୀଙ୍କୁ କରିଥିଲେ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ। ହେଲେ ରାଜି ହେଇ ନଥିଲେ ଯୁବତୀ । ଆଉ ସୁଯୋଗ ନେଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ କରିଥିଲେ ବଳାତ୍କାର ।  ଅଭିଯୋଗ ମିଥ୍ୟା ତାଙ୍କୁ ଫସାଇଦିଆଯାଇଛି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଅଭିଯୁକ୍ତ ।

ବନ୍ଧମୁଣ୍ଡା ବି ସେକ୍ଟର ଚୁଡ଼ି ବସ୍ତି ରେ ରେଳବାଇ ଜାଗାରେ ରହିଛି ଜ୍ଞାନଦୟ ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ। ସ୍କୁଲର ମାଲିକ ବିଭୁତି ଗୁପ୍ତା। କେବଳ ବନ୍ଧମୁଣ୍ଡା ନୁହଁ ବିଶ୍ରାରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଅଛି ଆଉ ଏକ ଇଂରାଜୀ ବିଦ୍ୟାଳୟ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍କୁଲ ମାଲିକ ବିଭୁତି ଗୁପ୍ତା ସ୍କୁଲ ବ୍ୟବସାୟ ସାଙ୍ଗକୁ ବନ୍ଧମୁଣ୍ଡା ର ଜଣେ ସକ୍ରିୟ ରାଜନେତା । ବିଭୁତିଙ୍କ ସ୍କୁଲରେ ପଢେ ପିଡିତା ଯୁବତୀଙ୍କ ଭାଇ। ବଳାତ୍କାର କଥା ପ୍ରଘଟ ନ କରିବା ପାଇଁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଦେଇଥିଲା ଚାକିରିର ପ୍ରଲୋଭନ। ତା ସହ  ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିବା ପାଇଁ ଦେଇଥିଲେ ହତ୍ୟା ଧମକ। ପୋଲିସ ପିଡିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଗ୍ରହଣ କରି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍କୁଲ ମାଲିକ ବିଭୁତି ଗୁପ୍ତାକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି।\

   Related Posts