Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକଣା କଡାକଡି କଲା ହଙ୍ଗକଙ୍ଗ, ବାହାର ଦେଶର ନାଗରିକଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଉପରେ ରୋକ୍
  • ||
  • ଟଳିଗଲା ମୃତ୍ୟୁ, ଅଳ୍ପକେ ମରଣ ମୁହଁରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ଓ ସ୍କୁଟି ଚାଳକ : ସିସିଟିଭିରେ ଛାତିଥରା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୧୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୨୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୯୧୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୦ ମୃତ
  • ||
  • ହଠାତ ହେଲା ବରଫ ଝଡ, ପବ୍‌ରେ ଫସିଗଲେ ୬୧ ଗ୍ରାହକ : ୩ ଦିନ ପରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ମା’ ସୁରେଶ୍ୱରୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ନେଇଗଲେ ଦେବୀଙ୍କ ରୁପା ମୁକୁଟ
  • ||
  • ବୁଧବାରଠୁ କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା, ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଶାସକ ଓ ବିରୋଧି
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ୱାଦ’, ୪ ତାରିଖରେ କରିବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ‘ସାଗର କବଚ ଓଡି-୨୧’, ସମରାଭ୍ୟାସରେ ସାମିଲ ଭାରତୀୟ ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ଓ ମେରାଇନ୍ ପୋଲିସ
  • ||

ମୋବାଇଲ୍ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ୍ ସଞ୍ଚାଳକଙ୍କ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ : ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

30/10/2020 at 11:18 AM

ମଧୁବନି ୩୦/୧୦: ବିହାରର ମଧୁବନିରେ ସ୍କୁଲ୍ ସଞ୍ଚାଳକଙ୍କ ଏକ ମୋବାଇଲ୍ ପାଇଁ ଜୀବନ ଚାଲି ଯାଇଛି। ପୋଲିସ୍ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଖୁଲାସା କରି ୩ଜଣ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ସ୍କୁଲ୍ ସଞ୍ଚାଳକଙ୍କଠୁ ଲୁଟିଥିବା ମୋବାଇଲ୍,ସିମ୍ ଏବଂ ଛୁରୀ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରାଯାଇଛି।

ମଧୁବନିର ଝଞ୍ଝାରପୁରରେ ଅକ୍ଟୋବର ୨୪ତାରିଖରେ ସ୍କୁଲ୍ ସଞ୍ଚାଳକ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ହତ୍ୟା କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ପୋଲିସ୍ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛି। ପୋଲିସ୍ ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠୁ ଗାୟବ ହୋଇଥିବା ମୋବାଇଲକୁ ସର୍ଭିଲାନ୍ସରେ ଲଗାଇ ଦେଇଛି। ମୋବାଇଲ୍ ଏବଂ ସିମର ଉପଯୋଗ ହେବା ମାତ୍ରେ ପୋଲିସ୍ ଆଲର୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ମୋବାଇଲର ଲୋକେସନ ପରେ ପୋଲିସ୍ ଦୀପ ଗାଁ ବାସିନ୍ଦା ଗୌତମ ପାଣ୍ଡେ,ରାମନଗର ବାସିନ୍ଦା ରାହୁଲ କୁମାର ଏବଂ ଗୌରୀ ଶଙ୍କରକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କଠୁ ସ୍କୁଲ୍ ସଞ୍ଚାଳକଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍,ସିମ୍ ଏବଂ ହତ୍ୟାରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିବା ଛୁରୀ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରାଯାଇଛି।

ଅକ୍ଟୋବର ୨୪ତାରିଖରେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଛୁରୀ ଭୁଷି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ରବୀନ୍ଦ୍ର ଚୌଧୁରୀ କାନପୁରରେ ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ଏଠାରେ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ସ୍କୁଲ୍ ଚଲାଉଥିଲେ। ଏହି ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ରବୀନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଭାଇ ଘଟଣାର ଆଗାମୀ ଦିନ ତଦନ୍ତରେ ଜୁଟି ଯାଇଥିଲେ। ସ୍କୁଲ୍ ସଞ୍ଚାଳକଠୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ମୋବାଇଲ୍ ଜରିଆରେ ପୋଲିସ୍ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଧରିଥିଲା।

ପୋଲିସ୍ ଜାଲରେ ଆସିଥିବା ଲୁଟେରାମାନେ ଘଟଣାକୁ ସ୍ବୀକାର କରି ପୂରା ଘଟଣାକ୍ରମ କହିଥିଲେ। ରବୀନ୍ଦ୍ର ଚୌଧୁରୀ ସମୀୟା ଢ଼ଲାନ ପାଖରେ ଗାଡ଼ି ରଖି ମୋବାଇଲରେ କଥା ହେଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ବାଇକରେ ଥିବା ଏହି ଲୁଟେରାମାନେ ରବୀନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ରବୀନ୍ଦ୍ର ଲୁଟେରାଙ୍କ ପିଛା କରିଥିଲେ। ମୋହନା ଜିରୋମାଇଲରୁ ମଥୁରା ଆଡ଼କୁ ଯାଉଥିବା ରାସ୍ତା ଆଗରେ ବନ୍ଦ ଥିଲା,ଯାହା ଫଳରେ ଲୁଟେରା ସେଠା​‌ରେ ଅଟକି ଯାଇଥିଲେ। ପଛରେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ। ଏଠାରେ ଲୁଟେରା ଏବଂ ରବୀନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହାତାହାତି ହୋଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ଲୁଟେରା ରବୀନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଛୁରୀ ଭୁଷି ତାଙ୍କ ହତ୍ୟା କରି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

   Related Posts