Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ବହୁତ କମ ଦାମରେ କିଣନ୍ତୁ ଘର, ଦୋକାନ ଓ ପ୍ଲଟ, ଏସବିଆଇ ଦେଉଛି ସୁଯୋଗ

27/09/2020 at 6:09 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭।୦୯: କରୋନା ସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଶସ୍ତା ଦାମରେ ଫ୍ଲାଟ୍, କୋଠା କିମ୍ବା ଦୋକାନ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି ନିଲାମୀ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ସାମିଲ ହୋଇ ପାରିବେ। ଦେଶର ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏସବିଆଇ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୩୦ରୁ ଏକ ମେଗା ଇ-ନିଲାମ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଏଥିରେ ୧୦୦୦ରୁ ଅଧିକ ଅଚଳ ସଂପତ୍ତିକୁ ନିଲାମ କରାଯିବ।

ଏସବିଆଇ ଦ୍ଵାରା ସେହି ସଂପତ୍ତିକୁ ନିଲାମ କରାଯିବ, ଯାହାକୁ ବନ୍ଧକ ରଖି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଋଣ ନିଆଯାଇଥିଲା। ଅନେକ ସଂପତ୍ତି ଏମିତି ରହିଛି ଯେଉଁ ଲୋକ ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏବେ ଏସବିଆଇ ନିଜର ବକେୟା ଆଦାୟ ପାଇଁ ଏହି ସବୁ ସଂପତ୍ତିର ନିଲାମ କରିବ। ଏହି ସଂପତ୍ତିରେ ଫ୍ଲାଟ, ପ୍ଲଟ୍ ଏବଂ ଦୋକାନ ସାମିଲ।

ବ୍ୟାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ନିଲାମୀ ବହୁତ ପାରଦର୍ଶୀ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ହେବ। ବ୍ୟାଙ୍କ ସେହି ସମସ୍ତ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସୂଚନା ଉପଲବ୍ଧ କରାଇବ, ଯେଉଁ ସଂପତ୍ତି ନିଲାମରେ ଭାଗ ନେବ। ବ୍ୟାଙ୍କ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛି ସଂପତ୍ତି ଫ୍ରିହୋଲ୍ଡ କିମ୍ବା ଲିଜହୋଲ୍ଡ ହେବା, ଏହାର ମାପ କରିବା, ସ୍ଥାନ ସମେତ ଅନ୍ୟ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ନିଲାମୀ ପାଇଁ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯିବ।

ଏସବିଆଇ ନିଜର ଟ୍ଵିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଏହି ନିଲାମୀକୁ ନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ନିଲାମୀ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆପଣ ଏସବିଆଇର କୌଣସି ବି ନିକଟସ୍ଥ ଶାଖାରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ପାରନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଶାଖାରେ କର୍ମଚାରୀ ଉପଲବ୍ଧ ରହିବେ। କର୍ମଚାରୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିବେ।

ଯଦି ଆପଣ ଇ-ନିଲାମୀ ଜରିଆରେ ସଂପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଯାଇ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଓ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସଂପତ୍ତି ବିଷୟରେ କୌଣସି ବି ପ୍ରକାରର ସୂଚନା ଜାଣି ପାରିବେ। ଏହା ସହିତ ସଂପତ୍ତିର ନୀରିକ୍ଷଣ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ।

ଇ-ନିଲାମୀ ଭାଗ ନେବା କିମ୍ବା ବୋଲି ଡାକିବା ପାଇଁ ଏହି ଲିଙ୍କ୍‌ରେ କ୍ଲିକ୍ କରି ପାରନ୍ତି। https://www.bankeauctions.com/Sbi।

   Related Posts