Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାୟା ମେଲାଉଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ୩୧୪୪ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ପାଟଣା : ହାଇଓ୍ୱାକୁ ପିଟିଲା ଅଟୋ, ୭ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ : ଆଜି ପଞ୍ଚମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ, ଭାଗ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବେ ୩୪୨ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏଥର କମ୍ ବର୍ଷା, ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଅଧିକ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ଗଞ୍ଜେଇ ବୋଝେଇ କାର୍‌ ଜବତ, ୨ଗିରଫ
  • ||
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ହାଇଦର କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌, ଅଡୁଆରେ ପୋଲିସ
  • ||

ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର, ପାର୍ବଣ ପୂର୍ବରୁ ଏସ୍‌ବିଆଇ ଓ ପିଏନ୍‌ବିର ବଡ଼ ଅଫର୍‌

10/09/2020 at 3:29 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦/୦୯: ଦେଶରେ ପାର୍ବଣ ଋୁତୁ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଏସ୍‌ବିଆଇ ଓ ପିଏନବି ନିଜର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ଅଫର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଭାରତର ଦ୍ବିତୀୟ ବୃହତ୍ତ ସରକାରୀ ବ୍ୟାଙ୍କ ପଞ୍ଜାବ ନ୍ୟାସନାଲ ବ୍ୟାଙ୍କ (ପିଏନବି) ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ମେଗା ‘ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍‌ ବୋନାଞ୍ଜା ଅଫର’ ଘୋଷଣା କରିଛି । ଅଫର ମୁତାବକ ହାଉସିଂ ଲୋନ ଓ କାର୍‌ ଲୋନ୍‌ ଭଳି ବଡ଼ ରିଟେଲ୍‌ ପ୍ରଡକ୍ଟସ୍‌ ଉପରେ ପ୍ରୋସେସିଂ ଫି ଓ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟେସନ୍‌ ଚାର୍ଜ ଆଉ ଦୋବକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ ।

ଅନ୍ୟପଟେ ହୋମ୍‌ ଲୋନ୍‌ ପାଇଁ ଏସ୍‌ବିଆଇ ୩ଟି ବଡ଼ ଅଫର ଘୋଷଣା କରିଛି । ଏଣିକି ହୋମ୍‌ ଲୋନ୍‌ ପାଇଁ ଆବେଦନ ଫି ଆଉ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ । ଆଫଣଙ୍କ ସିଭିଲ୍‌ ସ୍କୋର ଭଲ ଥିଲେ ୩୦ ଲକ୍ଷରୁ ଏକ କୋଟି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଋଣ ଉପରେ ୧୦ ବେସିସ୍‌ ପଏଣ୍ଟ ରିହାତି ମିଳିବ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏସ୍‌ବିଆଇ ୟୋନୋ ଜରିଆରେ ହୋମ୍ ଲୋନ୍‌ ଆବେଦନ କଲେ ଅଧିକ ୫ ପ୍ରତିଶତ ବେସିସ୍‌ ପଏଣ୍ଟ ମାଗଣା ମିଳିବ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଏହାସହ ଦେଶରେ ୧୦,୮୯୭ ପିଏନବି ଶାଖାରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ଡିଜିଟାଲ୍‌ ମାଧ୍ୟମ ଜରିଆରେ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଆକର୍ଷକ ଅଫରର ଲାଭ ଉଠାଇପାରିବେ । ୧ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏହି ମେଗା ଅଫର ମାଧ୍ୟମରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ୭.୧୦ ପ୍ରତିଶତ ଦରରେ ଘର ଋଣ ଓ ୭.୫୫ ପ୍ରତିଶତ ଦରରେ କାର୍‌ ଲୋନ୍‌ ପାଇପାରିବେ ବୋଲି ପିଏନବି ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି ।  

   Related Posts