Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରତିରକ୍ଷା ରପ୍ତାନୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାଇଲ ଖୁଣ୍ଟ : ଫିଲିପାଇନ୍ସକୁ ଧୃବ ହେଲିକପ୍ଟର ବିକ୍ରି କରିବ ଭାରତ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୫୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୯୫୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବାୟୁସେନା ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍‌ରେ ଓଡିଆ ଯବାନ ମୃତ, ତାଳଚେରରେ ରାଣା ପ୍ରତାପ ଦାସଙ୍କ ଘର
  • ||
  • ମାତିଲେ ମାଓବାଦୀ : ଜାଳିଲେ ଗାଡ଼ି, ସୁପରଭାଇଜରଙ୍କୁ କଲେ ଅପହରଣ
  • ||
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଶାସକ-ବିରୋଧି : ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଧାନସଭା ଘେରିବ ବିଜେପି
  • ||

ପାଖରେ ନାହିଁ ଧନ : ଦୟନୀୟ ଅବସ୍ଥାରେ ଜୀବନ କାଟୁଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସବିତା, ମାଗୁଛନ୍ତି ସାହାଯ୍ୟ

14/07/2021 at 10:46 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪/୦୭: ବଲିଉଡରେ ୫୦ ରୁ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମରେ ନିଜର ଚମତ୍କାର ଅଭିନୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସବିତା ବଜାଜ ଆଜି ପାଞ୍ଚ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ଚଳୁଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ସବିତା ବଜାଜ ଆଜିକାଲି ଅନେକ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ଚାଲିଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସବିତା ବଜାଜ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଛନ୍ତି। ୭୯ ବର୍ଷିୟ ସବିତା ବଜାଜଙ୍କର ଏହି ସମୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ଚଳାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ନାହିଁ।

PunjabKesari

ତିନି ମାସ ପୂର୍ବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ । କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହେତୁ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିଲା। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ମଧ୍ୟ ଅସୁବିଧା ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା, ସେ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନେକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ, ଏବେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନାହିଁ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସବିତା ବଜାଜ କହିଛନ୍ତି ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋର ଟଙ୍କା ନାହିଁ, ଅସୁସ୍ଥତା ହେତୁ ସମସ୍ତ ଜମା ଶେଷ ହୋଇଯାଇଛି, ମୋତେ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ହେଉଛି। ମୋତେ ଜଣା ନାହିଁ ଆଗକୁ ସବୁ କିପରି ହେବ । ତାଙ୍କ ପାଖରେ କେବଳ ଅଢେଇରୁ ପାଞ୍ଚ ହଜାର ଟଙ୍କା ବାକି ଅଛି, ଯାହା ତାଙ୍କୁ ସିଣ୍ଟା ଦେଇଥିଲେ । ସବିତା ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଭଡା ଘରେ ରୁହନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ସାତ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦିଅନ୍ତି ।

PunjabKesari

ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ୨୦୧୬ ରେ ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ, ରାଇଟର୍ସ ଆସୋସିଏସନ ତାଙ୍କୁ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲା ​​। ସିଣ୍ଟା ମଧ୍ୟ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅସୁସ୍ଥତା ହେତୁ ମୁଁ କାମ କରିପାରୁ ନାହିଁ। ଏହି ସମୟରେ ମୋର କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ ନାହିଁ । ୨୫ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋର ସହର ଦିଲ୍ଲୀକୁ ଫେରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି, ସେତେବେଳେ ମୋତେ କେହି ନେବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ । ମୁଁ ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛି ଏବଂ ଆଜି ମୋର ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ ଦରକାର ।

   Related Posts