Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ନବମରୁ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ଫି ୪୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଲା, ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି
  • ||
  • ଅଲମ୍ପିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଗଠିତ ସଂସଦୀୟ କମିଟିର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ, କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର
  • ||
  • ମଦ ଦୋକାନ ନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ରଚାର: କହିଲେ, ‘ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି’
  • ||
  • ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିଲେ ନୀତିଶ ରାଣା, ଚେନ୍ନାଇକୁ ୧୭୩ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ଉପରେ ରହିବ ଶନିଙ୍କ କୃପା : ମିଳିବ ପ୍ରଚୁର ଧନ, ହୋଇପାରନ୍ତି କୋଟିପତି

20/11/2019 at 8:17 AM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ନଭେମ୍ବର ୨୦ ଅଥବା ଆଜି ଦିନରେ ଶନିଙ୍କର କୃପାଦୃଷ୍ଟି ରହିବ । ଏହାର ଲାଭ ୬ଟି ରାଶିର ଜାତକ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ । ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ଜାତକ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି । ଏହି ଧନ ମିଳିବା ପରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ଏମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ସ୍ବପ୍ନ ପୂରଣ ହେବ । ଶନିଙ୍କ କୃପାରୁ ବିବାହ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ ।  ପ୍ରେମ ବିବାହ କରୁଥିଲେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଯଦି କୌଣସି ଝିଅ ବା ପୁଅଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜିର ଦିନରେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ମନ କଥା କହିପାରିବେ । ଆଜିର ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାଥ୍ ଦେବ । ଅଧା ରହିଥିବା କାମ ପୂରଣ ହେବ । ଏହି ଦିନ କୋର୍ଟରେ ଥିବା ମାମଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ।

ଶନିଙ୍କ କୃପାରୁ ବେରୋଜଗାର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନୂଆ ଚାକିରୀ ମିଳିବ । ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁ କାମରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଦୁଃଖ ଦୂର ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ବୟୋଜ୍ୟଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ପ୍ରେରଣା ମିଳିବ ।

ସାମାଜରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭିନ୍ନ ଧରଣର ଆକର୍ଷଣ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ସମୟ ଅନ୍ତରାଳରେ ଟଙ୍କା ପଇସା ଆସିବ । ଏହି ୬ଟି ରାଶି ହେଉଛି କନ୍ୟା, ସିଂହ, ବିଛା, ତୁଳା, ମକର ଏବଂ ଧନୁ । ଏହି ରାଶି ଜାତକ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ କୋଟିପତି ହେବାର ସୁଯୋଗ ରହିଛି ।

   Related Posts