Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଆଜିଠାରୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ, ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପରି ଚମକିବ କିସ୍ମତ

11/10/2021 at 8:45 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୧/୧୦: ଅକ୍ଟୋବର ୧୧ ରେ ଶନିଙ୍କ ଗତିବିଧି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଶନିଙ୍କୁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଗ୍ରହ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଶନିଙ୍କ ଅଶୁଭ ପ୍ରଭାବରେ ସମସ୍ତେ ଭୟଭୀତ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଶନିଙ୍କ ଅଶୁଭ ହେବା ହେତୁ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ। ଏହା ନୁହେଁ ଯେ ଶନି ଦେବ କେବଳ ଅଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦିଅନ୍ତି। ଶନିଦେବ ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦିଅନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ଶନି ଶୁଭଫଳ ଦିଅନ୍ତି ବ୍ୟକ୍ତିର ଭାଗ୍ୟଦୋୟ ହୋଇଥାଏ। ଶନିଦେବ ରଙ୍କକୁ ବି ରାଜା କରିଦିଅନ୍ତି। ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅକ୍ଟୋବର ୧୧ ରୁ କେଉଁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟଦୋୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ମେଷ ରାଶି:

ଧନ-ଲାଭ ହେବ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷ ଦୃଢ ହେବ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ମାନ-ସମ୍ମାନ ମିଳିବ। ପଦ-ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଯୋଗ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷ ଦୃଢ ହେବ। ମାନ-ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା-ପଦବୀରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ଯୋଗ ରହିବ। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

   Related Posts