Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାଷୀଙ୍କ ଖାତାକୁ ଗଲା ‘କାଳିଆ’ ଟଙ୍କା, ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ୯୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ପଠାଇଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ୫୦୦ ଲୋକଙ୍କୁ ନେଇ ଧୁମଧାମ୍‌ରେ ଚାଲିଥିଲା ବାହାଘର ଭୋଜି, ଚଢଉ କଲେ ତହସିଲଦାର…ଲାଗିଲା ମୋଟା ଅଙ୍କର ଫାଇନ୍
  • ||
  • ୩ ହଜାର ଲିଟର ମଦ ଜବତ, ୬୦ଟି ବସ୍ତାରେ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ
  • ||
  • ନାଉ କିଆରୀରୁ ଜବତ ହେଲା ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଗଞ୍ଜେଇ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଚେତୁ ନାହାଁନ୍ତି ଲୋକେ, ବିନିକା ବଜାରରେ କରୋନା କଟକଣା ବାଟବଣା
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ଧଳା ଜହର ରାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କଲା ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଜବତ ହେଲା ୯ ଗ୍ରାମ୍ ବ୍ରାଉନସୁଗାର
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫିକା ପଡିଛି ଇଦ୍, ଯାଜପୁରରେ ନିରାଡମ୍ବର ଭାବେ ପାଳିତ ହେଉଛି ଉଦ୍-ଉଲ୍-ଫିତର
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ପିଟିହେଲା କାର୍, ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର, ସ୍ବାମୀ ଆହତ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆପ୍ ନେତା ଜରନେଲ୍ ସିଂହଙ୍କ କରୋନାରେ ଦେହାନ୍ତ, ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କେଜରିଓ୍ବାଲ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୨୭୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଶନିବାରରେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଶୁଭାଶୁଭ ବିଚାର- ଜାଣନ୍ତୁ ଶୁଭ ରଙ୍ଗ

22/11/2019 at 6:38 PM

ଜ୍ୟୋତିର୍ବିଦ – ତ୍ରିନନ୍ଦନ ମିଶ୍ର

ମେଷ–ବନ୍ଧୁ ସହାୟତା ପାଇ ପାରନ୍ତି । ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ହେବେ । କର୍ମତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଧର୍ମ – ଧାରଣା ପ୍ରତି ଅତୁଟ ବିଶ୍ୱାସ ରଖିପାରନ୍ତି । ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା।ଶୁଭଅଙ୍କ ୩।

ବୃଷ–ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନଶୀଳ ହେବାକୁ ପଡିବ । ଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିପାରେ । ଆନନ୍ଦ ଉତ୍ସବରେ ଦିନ ବିତାଇ ପାରନ୍ତି । ଦୂର ଯାତ୍ରା ଫଳ ଦାୟକହେବ । ଯାନବାହନ ଜନିତ ସୁଖ ଭୋଗ କରିପାରନ୍ତି । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଗ୍ରୀନ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧।

ମିଥୁନ – ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ପ୍ରବାହିତ ହେବ । ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ । ସର୍ବମଙ୍ଗଳ ଆଶା କରାଯାଏ । ପ୍ରୀତି ଲାଭର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୬।

କର୍କଟ–ଭାଗ୍ୟବାନ୍‌ ହେବେ । ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଧନାଗମ ହେବ । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ହେତୁ ସାମାନ୍ୟ କ୍ଳେଶ ଭୋଗ କରିପାରନ୍ତି । ପ୍ରଭାବ ମହାନ୍‌ ହେବେ । ନାନା ବିଭବରେ ମଣ୍ଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ କଳା । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧।

ସିଂହ –ଗୃହ ଉପକରଣ ସଂଗ୍ରହ କରିପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ଉତ୍ସାହ ପ୍ରଦ ଓ ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅତୁଟ ରହିବ । ରୋଜଗାର ଉଣା ହେବ ନାହିଁ । ଚିନ୍ତାଧାରା ଉନ୍ନତ ମାନର ହେବ ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ନୀଳ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୯।

କନ୍ୟା –ବାଧା-ବିଘ୍ନକୁ ମୁକାବିଲା କରି କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପାଦନ କରିପାରନ୍ତି । ହସ-ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାଇ ପାରନ୍ତି । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ନେହ ଶ୍ରଦ୍ଧା ପାଇ ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ବ୍ରାଉନ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪ ।

ତୁଳା– କାର୍ଯ୍ୟ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ପୂର୍ବରୁ ନେଇଥିବା ସିଦ୍ଧାନ୍ତକୁ ହଠାତ୍ ବଦଳାଇ ଦେଇ ପାରନ୍ତି। ପ୍ରଗତି ମାର୍ଗକୁ ଅନୁସରଣ କରି ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ । ସରକାରୀ ସହାୟତା ସହ ଅର୍ଥ ମିଳିବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଧୂସର । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୬।

ବିଛା– ପ୍ରଦ କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳ ରୂପାୟନ କରି ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହେବେ । ବାଣିଜ୍ୟ-ବେପାରରୁ ପ୍ରଚୁର ଲାଭ ମିଳିବ । ସେବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଶୁଭରଙ୍ଗ ନୀଳ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮।

ଧନୁ –ମାଲି ମକଦ୍ଦମାରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିବେ। ଦାନ-ଧର୍ମକରି ଆତ୍ମତୃପ୍ତି ଲାଭ କରିବେ । ଜିତେନ୍ଦ୍ରିୟ ହେବେ । ଶାସ୍ତ୍ରରତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବହୁ ସୁଖର ଅଧିକାରୀ ହେବେ । ଲୋକପ୍ରିୟତା ଲାଭହେବ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ମେରୁନ୍।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧।

ମକର– ଉଦର ବ୍ୟଥା ଭୋଗ କରିପାରନ୍ତି । ଅଷ୍ଟମଚନ୍ଦ୍ର ଓ ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଏକତ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ଶୁଭକର୍ମକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଦୃଢବିକ୍ରମୀ ହେବେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩।

କୁମ୍ଭ -ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂରୀଭୂତ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ। ଅକୁଣ୍ଠିତ ଚିତ୍ତରେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟର ହାତ ଲମ୍ବି ଆସିବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ପିଙ୍କ୍।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭।

ମୀନ – ବିରକ୍ତିଭାବ ଉପୁଜି ପାରେ। ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରୁ ସହାୟତା ମିଳିବ। ଅର୍ଥ ସଞ୍ଚୟ କରି ପାରନ୍ତି । ବୁଦ୍ଧି ପ୍ରୟୋଗକରି ଅସାଧ୍ୟ ସାଧନ କରିବେ । ବିନୀତ ସ୍ୱଭାବର ହେବେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ନୀଳ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨।

   Related Posts