Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଲକଡାଉନରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ନିଆରା ବିବାହ : ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ଲଙ୍ଗ୍ ଟାଇମ୍ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ କଲେ ବିବାହ

1/07/2020 at 12:42 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧/୭: ଶଶୁରାଲ ସିମର କା ଫେମ୍ ମନୀଷ ରାୟସିଂଙ୍ଘନ ମଙ୍ଗଳବାର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ମନୀଷ ନିଜ ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସଙ୍ଗୀତା ଚୌହାନଙ୍କୁ ଗୁରୁଦ୍ବାରରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି।

ଲକଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ମନୀଷ ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତା ଗୁରୁଦ୍ବାରରେ ସରଳ ଏବଂ ନିରାଡମ୍ବର ଭାବେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ବିବାହରେ ଅଳ୍ପ କେତେକ ଲୋକ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। ବିବାହ ପରେ କପଲ୍ ପାପାରାଜିଙ୍କୁ ପୋଜ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ।

ବଧୂ ବେଶରେ ସଙ୍ଗୀତା ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ମନୀଷ ବି ବହୁତ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ବର-ବଧୂ ଉଭୟେ ଆଉଟଫିଟ ରଙ୍ଗର ମ୍ୟାଚିଂ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିଲେ।

ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଅତିଥିମାନେ ମଧ୍ୟ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ମନୀଷ ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତା ବିବାହରେ କରୋନା ଜନିତ ସମସ୍ତ ନିୟମକୁ ପାଳନ କରିଥିଲେ।

ସଙ୍ଗୀତା ପଞ୍ଜାବୀ ଲୁକ୍ କ୍ୟାରି କରିଥିଲେ। ପଞ୍ଜାବୀ ବଧୂ ହୋଇଥିବା ସଙ୍ଗୀତା ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ସେ ପିଙ୍କ୍ କଲରର ବ୍ରାଇଡାଲ୍ ସୁଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ।

ଏହା ସହିତ ସେ ଚୂଡ଼ା,ଗ୍ରୀନ୍ ଏବଂ ଗୋଲ୍ଡେନ୍ ମିକ୍ସ କୁନ୍ଦନ ନେକପିସ୍-ଟୀକା,କଲୀରେ,ପିଙ୍କ୍ ମାସ୍କ ସଙ୍ଗୀତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ଆହୁରି ବଢ଼ାଇ ଦେଇଥିଲା।

ମନୀଷ ବ୍ଲ୍ୟୁ ଜ୍ୟାକେଟ୍,ଲାଇଟ୍ ପିଙ୍କ କଲରର କୁର୍ତ୍ତା ଏବଂ ହ୍ବାଇଟ୍ ପାଇଜାମା ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ସେ ପୋଷାକ ମ୍ୟାଚିଂ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ବିବାହ ପାଇଁ ସେ ଖୁବ୍ ଏକ୍ସାଇଟେଡ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ।

ମନୀଷ ଗୋଟିଏ ଫଟୋରେ ସାନିଟାଇଜର ସହ ପୋଜ୍ ଦେଉଛନ୍ତି। ବିବାହ ଦିନ ମନୀଷ ଫୁଲଅନ୍ ମସ୍ତି ମୁଡରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲେ।

ମନୀଷ ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସକ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଉଛନ୍ତି। ଲକଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ସଙ୍ଗୀତା ଏବଂ ମନୀଷଙ୍କ ଭାର୍ଚୁଆଲ୍ ସଙ୍ଗୀତ ଏବଂ ମେହେନ୍ଦୀ ସେରେମନି ହୋଇଥିଲା। ଏହି ବିବାହରେ ସୋସିଆଲ୍ ଡିସଟ୍ୟାନସିଂର ପୂରା ନିୟମ ପାଳନ କରାଯାଉଥିଲା।

   Related Posts