Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପହଞ୍ଚିବ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାୱତଙ୍କ ମରଶରୀର, ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||

ଲକଡାଉନରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ନିଆରା ବିବାହ : ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ଲଙ୍ଗ୍ ଟାଇମ୍ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ କଲେ ବିବାହ

1/07/2020 at 12:34 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧/୭: ଶଶୁରାଲ ସିମର କା ଫେମ୍ ମନୀଷ ରାୟସିଂଙ୍ଘନ ମଙ୍ଗଳବାର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ମନୀଷ ନିଜ ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସଙ୍ଗୀତା ଚୌହାନଙ୍କୁ ଗୁରୁଦ୍ବାରରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି।

ଲକଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ମନୀଷ ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତା ଗୁରୁଦ୍ବାରରେ ସରଳ ଏବଂ ନିରାଡମ୍ବର ଭାବେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ବିବାହରେ ଅଳ୍ପ କେତେକ ଲୋକ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। ବିବାହ ପରେ କପଲ୍ ପାପାରାଜିଙ୍କୁ ପୋଜ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ।

ବଧୂ ବେଶରେ ସଙ୍ଗୀତା ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ମନୀଷ ବି ବହୁତ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ବର-ବଧୂ ଉଭୟେ ଆଉଟଫିଟ ରଙ୍ଗର ମ୍ୟାଚିଂ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିଲେ।

ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଅତିଥିମାନେ ମଧ୍ୟ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ମନୀଷ ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତା ବିବାହରେ କରୋନା ଜନିତ ସମସ୍ତ ନିୟମକୁ ପାଳନ କରିଥିଲେ।

ସଙ୍ଗୀତା ପଞ୍ଜାବୀ ଲୁକ୍ କ୍ୟାରି କରିଥିଲେ। ପଞ୍ଜାବୀ ବଧୂ ହୋଇଥିବା ସଙ୍ଗୀତା ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ସେ ପିଙ୍କ୍ କଲରର ବ୍ରାଇଡାଲ୍ ସୁଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ।

ଏହା ସହିତ ସେ ଚୂଡ଼ା,ଗ୍ରୀନ୍ ଏବଂ ଗୋଲ୍ଡେନ୍ ମିକ୍ସ କୁନ୍ଦନ ନେକପିସ୍-ଟୀକା,କଲୀରେ,ପିଙ୍କ୍ ମାସ୍କ ସଙ୍ଗୀତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ଆହୁରି ବଢ଼ାଇ ଦେଇଥିଲା।

ମନୀଷ ବ୍ଲ୍ୟୁ ଜ୍ୟାକେଟ୍,ଲାଇଟ୍ ପିଙ୍କ କଲରର କୁର୍ତ୍ତା ଏବଂ ହ୍ବାଇଟ୍ ପାଇଜାମା ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ସେ ପୋଷାକ ମ୍ୟାଚିଂ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ବିବାହ ପାଇଁ ସେ ଖୁବ୍ ଏକ୍ସାଇଟେଡ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ।

ମନୀଷ ଗୋଟିଏ ଫଟୋରେ ସାନିଟାଇଜର ସହ ପୋଜ୍ ଦେଉଛନ୍ତି। ବିବାହ ଦିନ ମନୀଷ ଫୁଲଅନ୍ ମସ୍ତି ମୁଡରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲେ।

ମନୀଷ ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସକ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଉଛନ୍ତି। ଲକଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ସଙ୍ଗୀତା ଏବଂ ମନୀଷଙ୍କ ଭାର୍ଚୁଆଲ୍ ସଙ୍ଗୀତ ଏବଂ ମେହେନ୍ଦୀ ସେରେମନି ହୋଇଥିଲା। ଏହି ବିବାହରେ ସୋସିଆଲ୍ ଡିସଟ୍ୟାନସିଂର ପୂରା ନିୟମ ପାଳନ କରାଯାଉଥିଲା।

   Related Posts