Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ଖସୁନି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଆଉ ୬ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ସରିଲା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରିଙ୍ଗ୍ ସେରିମନି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ
  • ||
  • ଗାଡି ପାର୍ଟସ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍, ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ନେଇଗଲେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଅଜଗରକୁ ଗିଳିଲା ଅହିରାଜ, ସାତକୋଶିଆରେ ବିରଳ ଘଟଣା !
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବାଇକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୦ରୁ ହଜିଯିବ ଶୀତ, ୨୩ରୁ ବର୍ଷା !
  • ||

ଦୁଃଖ ଓ ଲଜ୍ଜ୍ୟା : ଆଶିଷ ରାୟଙ୍କ ମେଡିକାଲ୍ ବିଲ୍ ଦେବାକୁ ଅକ୍ଷମ ହେଲେ ପରିବାର,ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆସିଲେନି କେହି,ଘରେ ରହିବାକୁ ଏବେ ବାଧ୍ୟ

10/06/2020 at 11:30 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୦/୬: ଟିଭି ଧାରାବାହିକ ଶଶୁରାଲ୍ ସିମର କା ଫେମ୍ ଆଶିଷ ରାୟ ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଭୋଗୁଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ଆଶିଷଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ କ୍ରିଟି କେୟାର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଗତ ମାସରେ ଆଶିଷ ରାୟଙ୍କ ଶରୀରରେ ପାଣି ଭରିବା ଫଳରେ ତାଙ୍କର ଡାୟେଲିସିସ୍ ଚାଲିଥିଲା। ଏପରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେ ଫେସବୁକରେ ନିଜ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କଠୁ ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ।

ଆଶିଷଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ କିଛି ଛାତ୍ର ତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାହା ଆବଶ୍ୟକତାଠୁ କମ୍ ଥିଲା। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଆଶିଷ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ନିଜର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ସୂରଜ ଥପ୍ପରଙ୍କ ଜରିଆରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିନଥିଲା ଏବଂ ଆଶିଷ ଏବେ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହୋଇ ଘରକୁ ଚାଲି ଆସିଛନ୍ତି।

ଟଙ୍କା ଅଭାବରୁ ଆଶିଷଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା। ମେ ୨୪ତାରିଖରେ ଆଶିଷ ଘରକୁ ଚାଲିଆସିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ନଥିଲା ଏବଂ ବିଲ୍ ମଧ୍ୟ ୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହୋଇ ସାରିଥିଲା। ଆଶିଷ ଯେକୌଣସି ମତେ ହସ୍ପିଟାଲର ବିଲ୍ ପଇଠ କରିଥିଲେ। ଏବେ ତାଙ୍କର ଆଉ ୨ମାସ ଚିକିତ୍ସା ଦରକାର। ଆଶିଷ ଗୋଟିଏ ଦିନ ଛାଡ଼ି ହସ୍ପିଟାଲ୍ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏଠାରେ ତାଙ୍କୁ ୩ଘଣ୍ଟା ଡାୟେଲିସିସ୍ ପାଇଁ ୨୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡ଼ୁଛି।

ଆଶିଷ ଏବେ ନିଜ ଘରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଅତ୍ୟଧିକ ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି। ଘରେ ତାଙ୍କ ସେବା କରିବା ପାଇଁ ଜଣେ ହାଉସ୍ ହେଲ୍ପର ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ଆଶିଷଙ୍କ ଦେଖାଶୁଣା କରୁଛନ୍ତି। ଫ୍ଲାଇଟ୍ ନ ଚାଲୁଥିବା କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଆସି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି।

   Related Posts