Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ICUରେ ନିଜ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କରୁଛନ୍ତି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ

19/05/2020 at 12:36 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୯/୫: କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁଁ ହୋଇଥିବା ଲକଡାଉନ୍ କାରଣରୁ ଲୋକଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ୁଛି। କେବଳ ସାଧାରଣ ଜନତା ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ମଧ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି। ଗତକାଲି ଟିଭି ଅଭିନେତା ମନମିତ ଗ୍ରେଓ୍ବାଲଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସେ ବେକାର ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ସହି ନ ପାରି ନିଜ ବେକରେ ଦଉଡ଼ି ଦେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଶଶୁରାଲ୍ ସିମର କା ର ଅଭିନେତା ଆଶିଷ ରାୟ ଦୀର୍ଘ ଦିରୁ ଅସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି ଅଛନ୍ତି। ସେ ନିଜ ଶାରିରୀକ କଷ୍ଟ ସହ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି।

ଆଶିଷଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଏତେ ଖରାପ ଯେ ସେ ଫେସବୁକ୍ ପୋଷ୍ଟ ଜରିଆରେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଛନ୍ତି ଏବଂ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ କହିଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସେ ଏବେ ଡାଇଲିସିସରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଟଙ୍କାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି। ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିଟ ଥିବା ଆଶିଷ ରାୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଇଣ୍ଟେରାକ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେଠାରେ ନିଜ ଅବସ୍ଥା ବିଷୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣାଉଛନ୍ତି।

୨୦୧୯ମସିହାରେ ସେ ପକ୍ଷାଘାତର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଯାହା କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ପକ୍ଷାଘାତ ଠିକ୍ ହୋଇଯିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଆଉ କାମ ମିଳିନଥିଲା ଏବଂ ସେ ନିଜର ଜମାପୁଞ୍ଜି ସହାୟତାରେ ନିଜ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିଲେ। ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ଅସୁସ୍ଥ ହେବା ଫଳରେ ତାଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଛି।

ଆଶିଷ ‘ବ୍ୟୋମକେଶ ବକ୍ସି’,‘ୟେସ୍ ବସ୍’,‘ବା ବହୂ ଔର ବେବି’, ‘ମେରେ ଅଙ୍ଗନେ ମେଁ’,‘କୁଛ ରଙ୍ଗ ପ୍ୟାର କେ ଏସେ ଭି’ ଏବଂ ‘ଆରମ୍ଭ’ ଭଳି ଅନେକ ଧାରାବାହିକରେ କାମ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts