Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୬୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୨୦୮୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ଅଘଟଣ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଣ୍ଡି ପୋଡିଗଲା ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଓ ପ୍ଲାଜମା ବ୍ୟାଙ୍କର ୫ଟି ଫ୍ରିଜର
  • ||
  • ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ବିଶୋଧନ ଓ ସଫା କରି କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||

ବୈଜୟନ୍ତଙ୍କୁ ଘେରିଲା ବିଜେଡି : ‘କିଏ ସେ ଅଦୃଶ୍ୟ ନିବେଶକାରୀ ?’ ପ୍ରଶ୍ନ କଲେ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର, ସାଂସଦ ଅମର ପଟ୍ଟନାୟକ କହିଲେ, ‘ଇଡି-ସିବିଆଇ ପାଇଁ ଏହାଠୁ ବଡ ଆର୍ଥିକ ଅନିୟମିତତା ମାମଲା ନାହିଁ’

26/10/2020 at 8:38 PM

ଭୁବନେଶ୍ଵର ୨୬।୧୦: ବାହାମାସ୍‌ରେ ବୈଜୟନ୍ତ, ଜଗି ପଣ୍ଡାଙ୍କ କମ୍ପାନିର ନିବେଶ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ବିଜେଡି ସାଂସଦ ଅମର ପଟ୍ଟନାୟକ ଓ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର । ଉଭୟ ବାହାମାସରେ ଅଦୃଶ୍ୟ ନିବେଶକାରୀ କିଏ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ।

ବିଜେଡି ସାଂସଦ ଅମର ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଟ୍ବିଟ୍‌ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ବେଆଇନ ଅର୍ଥ କାରବାରର କ୍ଲାସିକ୍‌ କେସ୍ ।ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲ୍‌ କରି ଆଦାୟ ହୋଇଛି  ଏହି ବ୍ଲାକ୍‌ମନି । ଏକ ଅଦୃଶ୍ୟ କମ୍ପାନି ସହ ବେଆଇନ ବ୍ୟବସାୟିକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇଛି । ଇଡି ଓ ସିବିଆଇ ପାଇଁ ଏହାଠୁ ବଡ଼ କେସ୍‌ ଆଉ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ସେହିପରି ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ରଙ୍କ ଟ୍ବିଟ୍‌ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏନେଇ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆଣନ୍ତୁ ।ବାହାମାସ୍‌ରେ ଅଦୃଶ୍ୟ ନିବେଶକାରୀ କିଏ ବୋଲି ସେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବା ସହ ଏହାର ଉତ୍ତର ରଖନ୍ତୁ ପଣ୍ଡା ଦମ୍ପତି ବୋଲି  ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ମିଛ ବା ସେଲ୍ କଂମ୍ପାନୀ ଜରିଆରେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର କଳା ଟଙ୍କାକୁ କିଭଳି ଧଳା କରିଛନ୍ତି ପଣ୍ଡା ଫ୍ୟାମିଲି ତାର ପର୍ଦାଫାସ ହୋଇଛି । ବାହାମାସ୍ ପେପର ଲିଙ୍କ୍ ବେଳେ ଏସବୁ ତଥ୍ୟ ପଦାକୁ ଆସିଥିଲେ ବି ତାହା ଚାପି ଦିଆଯାଇଛି । ଏମିତିକି ଏନେଇ ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦେଶନାମାକୁ ବି ଫୁ କରିଦେଇଛନ୍ତି ଉଭୟ ରାଜ୍ୟ ଓ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର । ପାଥ୍ ନାମକ ଏକ ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ପଣ୍ଡା ଫ୍ୟାମିଲିର ବାହାମାସ ଲିଙ୍କ୍ ଉପରୁ ପରଦା ଉଠାଇଛି । ସୋମବାର ଦିଲ୍ଲୀରେ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା ଏବଂ ପତ୍ନୀ ଜଗୀ ପଣ୍ଡା କିଭଳି ଚଞ୍ଚକତା କରି ନିଜ କଂପାନୀରେ କଳାଟଙ୍କା ନିବେଶ କରିଛନ୍ତି ତାର ଗୁମର ଫିଟାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts