Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ଯୁବତୀକୁ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗରେ ସରପଞ୍ଚ ଗିରଫ: ଶୁଣନ୍ତୁ ପୂର୍ବରୁ ପୀଡିତା କ’ଣ କହିଥିଲେ…

10/06/2020 at 8:05 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର୧୦/୬: ସୋନପୁର ଅନ୍ଧାରୀବାଞ୍ଜି ସରପଞ୍ଚ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଗିରଫ । କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ କେନ୍ଦ୍ରରେ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ଥିବା ଯୁବତୀକୁ ଅସଦାଚରଣ କରିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ସରପଞ୍ଚ ବନମାଳୀ ସାଙ୍କୁ  ଭୁବନେଶ୍ୱରର ପଟିଆ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଗିରଫ କଲା ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ୱାର୍ଡ । ଯୁବତୀ ନିଜେ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

କରୋନା ଭାଇରସ୍‌ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ସରକାର କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ସେଣ୍ଟର ଖୋଲିଛନ୍ତି । ଆଉ ପ୍ରବାସରୁ ଫେରୁଥିବା ଆମ ରାଜ୍ୟର ଭାଇ ଭଉଣୀମାନେ ସେଠାରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଦିନ ରହିବା ପରେ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଉଛି।  ସଂପୃକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳର କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ କେନ୍ଦ୍ର ଦାୟିତ୍ୱ ସେହି ଅଞ୍ଚଳର ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଛି । ରହିବା ଠାରୁ ନେଇ ଖାଇବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ଦାୟିତ୍ୱର ତଦାରଖ କରିବେ ସରପଞ୍ଚ । ଏବେ ଏହି କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ସେଣ୍ଟରରେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ଦୁର୍ବ୍ୟବାହର ନେଇ ଖବର ସାମନାକୁ ଆସିଛି । ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରଲ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି  ଡୁଙ୍ଗୁରୀପାଲ୍ଲୀ ବ୍ଲକ୍‌ , ଅନ୍ଧାରୀବାଞ୍ଜି ପଞ୍ଚାୟତର କ୍ୱାରେଣ୍ଚାଇନ୍‌ କେନ୍ଦ୍ରରେ । ଏଠାରେ  କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ଥିବା ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସେହି କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ କେନ୍ଦ୍ରର ସରପଞ୍ଚ ଖରାପ ବ୍ୟବାହାର କରିଥିବା ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

   Related Posts