Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ସରୋଜିନୀ – ଯାତ୍ରା ପାର୍ଟିକୁ କିପରି ଆସିଲେ, କିପରି ରହିଛି ଯାତ୍ରାର ଯାତ୍ରା:ଶୁଣନ୍ତୁ

ଭୁବନେଶ୍ୱର – ଯାତ୍ରା ଦୁନିଆର ଆଉ ଏକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ନାଁ ସରୋଜିନୀ । ଯାତ୍ରାର ବିଭିନ୍ନ ନାଟକରେ ବେଶ୍‌ ନିଖୁଣ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି । ସାତ ଟଙ୍କାର ସାନ ବୋହୁ ହେଉ କି ଜହ୍ନରେ ତତେ ପୁନେଇଁ ରାଣ ସବୁଥିରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନକୁ ମୋହୀ ନେଇଛନ୍ତି ।

ଅଭିନୟ ବେଳେ ତାଙ୍କର ଡାଇଲଗ ଡେଲିଭରୀ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ମୋହିତ କରିଥାଏ । କଳା ପ୍ରତି ଛୋଟ ବେଳୁ ଆଗ୍ରହ , ଗୀତ ବାଜିରେ ଡେଉଁଥିଲେ ଯେ ଡେଉଁଥିଲେ ।, ଲୋକ କହୁଥିଲେ ପାଗେଳୀ ହେଲେ ଯାତ୍ରା ପ୍ରତି ଏହି ପାଗେଳାମୀ ତାଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା ଦୁନିଆଁକୁ ଆଣି ଦେଇଥିଲା ।

ଏବେବ ଯାତ୍ରା ବିନା ଭଲ ଲାଗେନି । ବିନା ଯାତ୍ରାରେ ୮ -୦୧ ଦିନ ହେଲେ ପୁଣି ଯାତ୍ରାରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ମନ ବ୍ୟାକୁଳ ହୁଏ ।

ପ୍ରଥମେ ଅଭିନୟର ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଟାଇଗର ତାରେଣୀ ଗଣନାଟ୍ୟରୁ । ମାଲିକ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଧୂମା ଝିଅ ପରି ପାଳିଥିଲେ ।

ପରେ ଯାତ୍ରାରେ ଅଭିନୟ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ସେମାନଙ୍କର ଭଗବାନଙ୍କର ଦର୍ଶକ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ସେ ସଫଳତା ପାଇଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି ।

ଆଉ ଟିକେ ଉପରକୁ ଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛା । ଆହୁରି ଟିକେ ଅଧିକ ପ୍ରସିଦ୍ଧି ପାଇବାପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ।

ଘର ଉତ୍ସବରେରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିନାହାନ୍ତି । ଦିନରେ ଉତ୍ସବ ହେଲେ ଯାଇ ପାରନ୍ତି , ମାତ୍ର ରାତିରେ ଯିବା ଅକ ପ୍ରକାର ଅସମ୍ଭବ । ହେଲେ ମନକୁ ବୁଝେଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ନିଜ ଛାତିର କୋହ ନିଜ ଭିତରେ ଚାପି ଯାତ୍ରାର ଅଭିନୟ ଭିତରେ ହଜି ଯାଆନ୍ତି ।

   Related Posts