Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସମ୍ମାନ ରଖିଲା ଭାରତ, ଶେଷ ଦିନିକିଆରେ କଙ୍ଗାରକୁ ୧୩ ରନରେ ଦେଲା ମାତ୍, ୨-୧ରେ ସିରିଜ୍ ଜିତିଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଶବ ସତ୍କାର ପାଇଁ ଗାଁ ମଶାଣୀରେ ମିଳୁନି ଜାଗା, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ହେଲା ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କଲେ ମହିଳା ମାଓବାଦୀ, ହାର୍ଡକୋର ମାଓବାଦୀ ରାମକ୍ରିଷ୍ଣାର ଥିଲା ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୧୨ ଡାଏଲ କରନ୍ତୁ, ମିଳିବ ସବୁ ଜରୁରୀ ସେବା ଓ ସହାୟତା : ନୂଆ ଏକକ ପୋଲିସ ହେଲ୍ପ ଲାଇନ୍ ନମ୍ବର ଘୋଷଣା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କଟକ : ‘ସ୍କୁଲ ଫି’ ଧାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଇନ ନାହିଁ’- ହାଇକୋର୍ଟରେ ଏଭଳି ତଥ୍ୟ ରଖିଲେ ସରକାର
  • ||
  • ୩ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ଅଭୟକାନ୍ତ ପାଠକ: ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଭିଜିଲାନ୍ସ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ଦର, ଏଣିକି ୪ଶହ ଟଙ୍କାରେ ହେବ କୋଭିଡ୍ RT-PCR ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୪ ଆହତ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବାଇକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି : ରେଳ ଷ୍ଟେସନରୁ ୭୪ ଜଣ ଦାଦନ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ସର୍ଦାର ଫେରାର
  • ||

୨୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଚାରିଜଣଙ୍କ ସହ ରିଲେସନରେ ରହିସାରିଲେଣି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍

15/08/2019 at 4:19 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୫|୮: ବଲିଉଡର ଛୋଟ ନବାବ ସୈଫ ଅଲୀ ଖାନ ଓ ଅମୃତା ସିଂହଙ୍କ ଗେହ୍ଲା ଝିଅ ସାରା ଅଲୀ ଖାନଙ୍କ ୨୪ତମ ଜନ୍ମଦିନ ଗତକାଲି ଥିଲା। କୁଲି ନମ୍ବର ଓ୍ବାନ ଫିଲ୍ମ ସେଟରେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନକୁ ଧୂମଧାମରେ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ପାର୍ଟିରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆରିୟାନ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସାରାଙ୍କ ଆଫେୟାର ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ହେଲେ ଏମିତି କିଛି ଘଟଣା ଅଛି ଯାହା ଆପଣ ଜାଣି ନଥିବେ।

ସାରାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସଂପର୍କରେ ହୁଏତ ବହୁ କମ ଲୋକ ଜାଣିଥିବେ। ବୀର ପହାଡିଆ ନାମକ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଆଫେୟାର ଚାଲିଥିଲା। ସେହି ସମୟରେ ସାରା ବଲିଉଡରେ ପାଦଥାପି ନଥିଲେ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଶୀଲ କୁମାର ସିନ୍ଦେଙ୍କ ନାତି ହେଉଛନ୍ତି ବୀର ପହାଡିଆ। ଏହି କଥାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ସାରା ଅଲୀ କରଣ ଜୌହର ଟକ୍‌ ସୋ କଫି ୱିଥ୍‌ କରନରେ କହିଥିଲେ। ଏଥିସହ ବୀର ପହାଡିଆ ଓ ସାରା ଅଲୀଙ୍କ ଏକାଠି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ,  ବଲିଉଡରେ ନୂଆକରି ପାଦ ଥାପିଥିବା ଇଶାନ ଖତ୍‌ରଙ୍କ ସହ ସାରାଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁତା ଥିଲା। ଏହି ବନ୍ଧୁତାରୁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠିଥିଲା। ବଲିଉଡକୁ ସାରା ଏଣ୍ଟ୍ରିକରିବା ପୂର୍ବରୁ ଇଶାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଆଫେୟାର ଚାଲିଥିଲା।

ବଲିଉଡ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ଓ ସାରା ଅଲୀଙ୍କ ଆଫେୟାର ସଂପର୍କରେ ମିଡିଆରେ ବେଶ କିଛି ଚର୍ଚ୍ଚା ଲାଗି ରହିଥିଲା। କେଦାର ନାଥ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ  ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠିଥିଲା। ପାଖାପାଖି ଦେଢ଼ ବର୍ଷ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଂପର୍କ ଥିଲା। ଦେଢ଼ ବର୍ଷ ପରେ ଉଭୟଙ୍କର ସଂପର୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ ପଡିଥିଲା। ସାରା ଅଲୀଙ୍କଠାରୁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ୯ ବର୍ଷ ବଡ ଥିଲେ। ସାରାଙ୍କୁ ଯେତେବେଳ ୨୪ ବର୍ଷ ସେତେବେ​‌ଳେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କୁ ୩୩ ବର୍ଷ।

ସେହିପରି ଗାର୍ଲପ୍ରେଣ୍ଡ ଜନ୍ମଦିନରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆରିୟାନ ମୁମ୍ବାଇରୁ ବ୍ୟାଙ୍କକରେ ହେଉଥିବା କୁଲି ନମ୍ବର ସୁଟିଂ ସେଟରେ ପହଞ୍ଚିଯାଇଥିଲେ। ଲଭ ଆଜ କଲ ୨ ଫିଲ୍ମରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠିଥିଲା। କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଟକ ସୋ ରେ ସାରା ଅଲୀ ନିଜ ସଂପର୍କରେ କହିଥିଲେ।

   Related Posts