Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ଅମୃତା ସିଂ ଚଲାନ୍ତି ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟ୍, ଯେବେ ମା’ଙ୍କୁ ନେଇ ଏପରି ଭାବିଥିଲେ ସାରା ଅଲ୍ଳୀ ଖାନ୍…

3/11/2021 at 2:18 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୩।୧୧ : ବଲିଉଡ୍‌ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଚୁଲବୁଲି ସାରା ଅଲ୍ଲି ଖାନ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ନିଜର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ମା ଏବଂ ବାପା ଉଭୟ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସହିତ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି। ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଆକ୍ଟିଭ୍‌ ରୁହନ୍ତି । ସାରା ତାଙ୍କର କିଛି ନା କିଛି ଫଟୋ ଛାଡି ଥାନ୍ତି। ହେଲେ ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ସାରାଙ୍କ ପିଲାଦିନ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବାରେ ଅତିବାହିତ ହୋଇଥିଲା । ଏନେଇ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ସାରା ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ପରେ ସେ କ’ଣ ଭାବୁଥିଲେ ତାହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ । ବିଶେଷକରି ସୈଫଙ୍କ ଓମକାରା ଏବଂ ଅମୃତା ସିଂଙ୍କ କାଲୟୁଗ୍‌ କୁ ଦେଖିବା ପରେ ସେ ବହୁତ ଭୁଲ ଚିନ୍ତା କରିଥିଲେ। ତା’ର ନକାରାତ୍ମକ ଚରିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଦେଖି ସାରା ଏହାକୁ ସତ ଭାବି ନେଇଥିଲେ ।

ଏନେଇ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସାରା ଅଲି ଖାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଛୋଟ ଥିଲେ, ସୈଫଙ୍କ ‘ଓମକାରା’ ଦେଖି ସେ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ ଯେ ସୈଫ ମଧ୍ୟ ସେହି ଭାଷାରେ କଥା କହୁଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଅମୃତା ସିଂଙ୍କ ‘କାଲୟୁଗ୍’ ଦେଖି ସାରା ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ମା ଏକ ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟ୍ ଚଳାଉଛନ୍ତି।ଯେ ମୋର ମନେ ଅଛି ଯେ ମୁଁ ୨୦୦୫ ରେ କାଲୟୁଗ୍ ଏବଂ ୨୦୦୬ରେ ଓମକାରାକୁ ଦେଖିଥିଲି। ମୁଁ ଏତେ ବିବ୍ରତ ହୋଇ ପଡିଥିଲି ଯେ ମୋର ପିତାମାତା ଖରାପ ଲୋକ ଅଟନ୍ତି । ମୁଁ ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲି ଏବଂ ମୁଁ ଭାବିଲି ମୋ ବାପା ଏପରି ଖରାପ ଭାଷା କହୁଥିଲେ ଏବଂ ମା ଏକ ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟ୍ ଚଳାଉଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଉଭୟେ ଏକ ବର୍ଷରେ ଏକ ନକାରାତ୍ମକ ଭୂମିକାରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ ପାଇଲେ, ମୁଁ ଭାବିଲି, ଏହା କ’ଣ? ପରେ ଯେତେ ବେଳେ ବଡ ହେଲି ଧିରେ ଧିରେ ଭାବିଲି ଯେ ମୁଁ ସେତେବେଳେ କଣ ଭାବୁଥିଲି ..

   Related Posts