Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

ଶିମ୍ୱା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ସାବତ ମାଁ କରୀନାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ କିଛି ଏମିତି କଥା…

23/01/2019 at 4:31 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୩|୧: ବଲିଉଡ ନବାବ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଓ ଅମୃତାଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବେ ବଲିଉଡରେ କିଛି ଦିନ ହେବ ପାଦ ଦେଇଛନ୍ତି। ୨ଟି ହିନ୍ଦି ସିନେମା କରିଥିବା ନ୍ୟୁ କମର ସାରା ଏବେ ବଲିଉଡରେ ନିଜ ସଫଳତା ଏନଜୟ କରୁଛନ୍ତି। ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଓ ଅମୃତା ସିଂହଙ୍କ ବିବାହ ୧୯୯୧ ମସିହାରେ ହୋଇଥିଲା। କିଛି କାରଣରୁ ୨୦୦୪ ମସିହାରେ ଉଭୟଙ୍କର ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇଥିଲା। ପ୍ରଥମ ବିବାହରେ ଛାଡପତ୍ର ହେଲା ପରେ ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ କରିନା କପୁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତେବେ ସାରା ତାଙ୍କ ମା ବାପାଙ୍କ ବିଚ୍ଛେଦ ପରେ ମଧ୍ୟ କରିନାଙ୍କୁ ନିଜ ମାଁ ବୋଲି ସ୍ୱିକାର କରିଥିଲେ। କେଦାରନାଥ ଓ ଶିମ୍ୱା ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହୋବା ପରେ ସାରା ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏବେ ସାରା ନିଜ ଆଗାମୀ ସିନେମାର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛନ୍ତି। ସାରାଙ୍କ ଚୁଲବୁଲି ଅନ୍ଦାଜ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି।
 ଟିଭିର ଚାଟ୍‌ ସୋରେ ସାରାଙ୍କୁ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରାଯାଇଥିଲା। କରୀନାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ କେମିତି ବୋଲି ପଚାରିବାରୁ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇ ଏହାର ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ। ସାରା “ପୁ” ଙ୍କର ବହୁତ ବଡ ଫ୍ୟାନ ବୋଲି କହିଥିଲେ। କରୀନା ତାଙ୍କ ଜୀବନର ମୁଖ୍ୟ ଅଂଶ। କେବଳ ଏଇ ସୋ ନୁହଁ ସାରା ଅନେକ ଜାଗାରେ କରୀନାଙ୍କ ପାଇଁ ଥିବା ଭଲ ପାଇବା ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି। କରୀନା ସାବତ ମାଁ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ସାରାଙ୍କର ଖୁବ୍‌ ଭଲ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି। କରୀନା ତାଙ୍କ ପ୍ରେରଣା ଓ ଆଦର୍ଶ ବୋଲି ସାରା କହିଥିଲେ।  

 

   Related Posts