Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାଜପୁର ରୋଡ୍ : ଉପ-କାରାଗାରରେ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଜଙ୍ଗଲୀ ଜନ୍ତୁକୁ ମାରି ମାଂସ ଭାଗବଣ୍ଟା କଲେ, ଭାଗ ଛିଡିଲାନି ବୋଲି ଜଣଙ୍କୁ ମାରିଦେଲେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : କ୍ୟାବିନରୁ ୨ଶହ ଲିଟର ଡିଜେଲ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ : ନଦୀରେ ଭାସୁଛି କୁମ୍ଭୀରର ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଗାଁ ମୁହାଁ ହାତୀ ପଲ, ଭୟଭୀତ ଗ୍ରାମବାସୀ, ପଡିଲା ତାଟି କବାଟ
  • ||
  • ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆଉ କିଛି ?
  • ||
  • କମୁଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୯୫୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅମାନବୀୟ : ଗୋଡାଇବାରୁ କୁକୁରକୁ ହତ୍ୟା, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଇଁ ପୁରୀରେ ୧୪୪ ଧାରା, ଆସନ୍ତାକାଲି ରାତି ୧୦ଟାରୁ ୨୫ ତାରିଖ ଭୋର ୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଟକଣା ଲାଗୁ
  • ||

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ, ରକୁଲପ୍ରୀତ ସିଂହଙ୍କ ନାଁ ସାମ୍ନାକୁ ଆଣିଲେ ରିୟା: ଏନ୍‌ସିବି ରାଡ଼ାରରେ ଅନେକ ବଲିଉଡ୍ ସେଲିବ୍ରିଟି

12/09/2020 at 10:58 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨/୦୯ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତୀ ଓ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଷୌଭିକ୍ ଚକ୍ରବର୍ତୀଙ୍କ ସମେତ ୬ଜଣଙ୍କୁ ଏନସିବି ଗିରଫ କରିଛି | ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତୀ ଏନସିବି ସମ୍ମୁଖରେ ବଲିଉଡର ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ନାଁ ନେଇଛନ୍ତି | ରିୟା ଓ ଷୌଭିକଙ୍କ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ଚାଟରୁ ମଧ୍ୟ ଏହା ଖୁଲାସା ହୋଇଛି | ଟାଇମ୍ସ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏନସିବି ଟାର୍ଗେଟରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ, ରକୁଲପ୍ରୀତ ସିଂହ ଓ ଫ୍ୟାସନ ଡିଜାଇନର ସିମୋନ ଖମ୍ବାଟା ଅଛନ୍ତି | ରିୟା ଏନସିବି ସମ୍ମୁଖରେ ଏହି ୩ଜଣଙ୍କ ନାଁ ନେଇଛନ୍ତି |

ରିୟା ଏନସିବି ସମ୍ମୁଖରେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ୩ଜଣ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ | ଟାଇମ୍ସ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଏନସିବିକୁ ଦେଇଥିବା ୨୦ ପୃଷ୍ଠାର ବୟାନରେ ରିୟା ବିଶେଷକରି ଏହି ୩ଜଣଙ୍କ ନାଁ ନେଇଛନ୍ତି | ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଏନସିବି ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡର ଏ, ବି ଓ ସି ଗ୍ରେଡ଼ର କଳାକାର, ଯେଉଁମାନେ ଡ୍ରଗ୍ସ ସେବନ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛି |

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଖବର ଆସିଥିଲା ଯେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତୀ ଏନସିବି ସମ୍ମୁଖରେ ୨୫ ବଲିଉଡ୍ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ନାଁ ନେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏନସିବି ଏମାନଙ୍କୁ ସମନ ପଠାଇବ | ଏହି ତାଲିକାରେ ବଲିଉଡର ଏ ଗ୍ରେଡ଼୍ ସେଲିବ୍ରିଟି ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି | ପ୍ରାପ୍ତ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ନାଁ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଯାତ୍ରାରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା | ସେତେବେଳେ ସେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ସହ ଯାଇଥିଲେ | ଫ୍ୟାସନ ଡିଜାଇନର ସିମୋନ ଖମ୍ବାଟାଙ୍କ ନାଁ ରିୟାଙ୍କ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ଚାଟରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା | ଏହାଛଡା ଏନସିବି ସମ୍ମୁଖରେ ରିୟା ରକୁଲପ୍ରୀତ ସିଂହଙ୍କ ନାଁ ମଧ୍ୟ ନେଇଥିଲେ |  

   Related Posts