Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

କରିନା କପୁରଙ୍କ ସହମତି ସହ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସାରା ଓ କାର୍ତ୍ତିକ ଷ୍ଟାଇଲସ୍‌ ଲୁକ୍‌ରେ ଆସିଲେ କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାକୁ

5/03/2019 at 12:42 PM

ମୁମ୍ୱାଇ ୫|୩: ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯନ ଓ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କୁ ମୁମ୍ୱାଇ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ସ୍ପଟ କରାଯାଇଥିଲା। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ “ପତି ପତ୍ନୀ ଔର ୱୋ” ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ୟନ, ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଓ ଭୂମି ପେଦନାକର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କାର୍ତ୍ତିକ ତାଙ୍କ କୋ-ଷ୍ଟାର ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହି ଖବରକୁ କାର୍ତ୍ତିକ ଗୁଜବ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଏବେ ସାରା ଓ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ଆଫେୟକୁ ନେଇ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି।

ଇମ୍‌ତିଆଜ ଅଲ୍ଲୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ “ଲଭ ଆଜ କଲ-୨”ରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଓ ସାରାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଫିଲ୍ମର ଶୁଟିଂ ପାଇଁ ଦୁହେଁ ଦିଲ୍ଲୀ ଯାଇଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକା ସହ ଗୋଟେ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖାଯିବେ। ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ସାରା ଓ କାର୍ତ୍ତିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାନ୍ତି। କରନ ଯୋହାରଙ୍କ ସୋ “କଫି ୱିଥ୍‌ କରନ” ରେ ସାରା ନିଜ ସିକ୍ରେଟ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ସେ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ। ସାରାଙ୍କର ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟ ପରେ ଦର୍ଶକ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକା ସହ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ଉତ୍ସୁକ ଅଛନ୍ତି।

 ଟ୍ରାଭେଲିଙ୍ଗ ଲୁକ୍‌ରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଏୟାପୋର୍ଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସାରା ଟ୍ରେଡିସନାଲ ଲୁକ୍‌ରେ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। କାର୍ତ୍ତିକ ବ୍ଲୁ ଜିନ୍ସ, ଗ୍ରେ ଟିସର୍ଟ ସହ ରେଡ କ୍ୟାପରେ ବହୁତ କ୍ୟୁଟ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ତେବେ କ୍ୟାମେରାକୁ ଦେଖି କାର୍ତ୍ତିକ କିଛି ଇସାରା କରିଥିଲେ। “କଫି ୱିଥ୍‌ କରନ” ସୋରେ ଅନନ୍ୟା ମଧ୍ୟ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ସହ ଡେଟରେ ଯିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ। ସାରା ଓ ଅନନ୍ୟା ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସଂପର୍କ ଅଛି। ତେବେ ପରଦାରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ଯୋଡି ହିଟ୍‌ ହେବ ନା କାର୍ତ୍ତିକ ଓ ସାରାଙ୍କ ଯୋଡି ହିଟ୍‌ ହେବ ଏହା ଦେଖିବା ଅପେକ୍ଷାରେ ଦର୍ଶକ ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts