Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗର ଘାଘରା-ଚୋଲି ପିନ୍ଧି ରେଖାଙ୍କ ଗୀତରେ ନାଚିଲେ ସପ୍ନା ଚୌଧୁରୀ, ନାଚ ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍ସ ଫିଦା

25/06/2021 at 11:53 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୦୬: ହରିୟାଣାର ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ତଥା ଗାୟିକା ସପ୍ନା ଚୌଧରୀଙ୍କ ନୃତ୍ୟ ଦେଖିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଦୂରଦୂରାନ୍ତରୁ ଆସିଥାନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ବି ସପ୍ନା ମଞ୍ଚକୁ ଆସିଥାନ୍ତି, ସେ ଧମାକା ହିଁ କରିଥାନ୍ତି । ହରିୟାଣାରେ ତାଙ୍କ ପରି କେହି ଅନ୍ୟ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ନାହାଁନ୍ତି। ‘ବିଗ୍ ବସ୍’ ତାଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତାକୁ ଆହୁରି ବଢାଇଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ସାରା ଦେଶରେ ଜଣାଶୁଣା ।

ସପ୍ନା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ସକ୍ରିୟ । ସେ ଫଟୋସୁଟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୋଷ୍ଟ କରିଥାନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସପ୍ନା ଦିଗଜ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରେଖାଙ୍କ ଗୀତ ‘ଇନ୍ ଆଖୋଁ କି ମସ୍ତି କେ ମସ୍ତାନେ ହଜାରୋଁ ହେ’ ରେ ନିଜର ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ।

ସପ୍ନା ଦର୍ପଣ ସାମ୍ନାରେ ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ସେ ନିଜର ମେକଅପ୍ କରନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ, ସେ ଏକ ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗର ଚୁନି ସହିତ ମ୍ୟାଚିଙ୍ଗ୍ ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ସେ ସିଲଭର୍ ହାର, କାନଫୁଲ ଏବଂ ଚୂଡି ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ସପ୍ନା ଲେଖିଛନ୍ତି – ‘ତୁମ ପରି ଦିବାନା ହଜାର ହଜାର ଅଛନ୍ତି’ ।

ସପ୍ନାଙ୍କ ଏହି ଗ୍ଲାମରସ୍ ଅବତାରକୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର୍ ଲେଖିଛନ୍ତି – ‘ଅମେଜିଙ୍ଗ୍ ଲୁକ୍’ । ଆଉ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ତୁମ ପରି କେହି ନାହାଁନ୍ତି’ । ଏଥି ସହିତ, ଅନେକ ୟୁଜର୍ ଫାୟର୍ ଏବଂ ହାର୍ଟ ଇମୋଟିକନ୍ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ସପ୍ନା ଚୌଧୁରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ଗୀତ ‘ହମକୋ ହମି ସେ ଚୁରା ଲୋ’ରେ ନାଚୁଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ।

   Related Posts