Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ହୋଟେଲ ରୁମ୍‌ରୁ ଧରା ପଡିଥିଲେ ସଂଜୟ ଦତ୍ତ, ତାପରେ କଣ ହେଲା ଜାଣନ୍ତୁ…

1/08/2019 at 12:04 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧|୭: ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ସଂଜୟ ଦତ୍ତ। ଆଜି ଯାଏଁ ସେ ବଲିଉଡକୁ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଅଭିନେତା ସଂଜୟ ଦତ୍ତ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ବିବାଦରେ ରୁହନ୍ତି। ସଂଜୁ ଓ ବାବା ନାଁରେ ମଧ୍ୟ ସଂଜୟ ଦତ୍ତ ପରିଚିତ। ସଂଜୁ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ସେ ସବୁବେଳେ ଲାଇମ୍‌ଲାଇଟ୍‌ରେ ରହିଛନ୍ତି। ବିଗତ ଦିନରେ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ସଂଜୟଙ୍କ ନାଁ ଯୋଡା ଯାଉଥିଲା।

ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ଏମିତି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯିଏ ସଂଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ସହ ହୋଟେଲ ରୁମ୍‌ରେ ଥିବା ବେଳେ ଧରା ପଡିଥିଲେ।  ସଂଜୟ ଦତ୍ତ ପ୍ରଥମେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିଚା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବିବାହର କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ରିଚାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ସେ କ୍ୟାନ୍‌ସର ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ। ରିଚାଙ୍କ ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ପିଲ୍ଲଇଙ୍କୁ ସଂଜୁ ଦ୍ବତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ସଂଜୟଙ୍କ ନାଁ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଯୋଡାଯାଇଥିଲା।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଏକ ସମାରୋହରେ ସଂଜୟ ଦତ୍ତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍‌ଙ୍କ ସହ ଦେଖା ହୋଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ଦେଖା ହେବା ପରେ ଉଭୟ ବହୁତ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ହୋଇଥିଲେ। ଧିରେ ଧିରେ ଉଭୟ ଲୁଚିଛପି ଦେଖା ହେଉଥିଲେ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଥରେ ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍‌ ବିଦେଶ ଗସ୍ତରେ ଯାଇଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ସଂଜୟ ଦତ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ଲଣ୍ଡନ ପହଞ୍ଚିଯାଇଥିଲେ। ସଂଜୟ- ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍‌ଙ୍କ ସହ ଗୋଟେ ହୋଟେଲ ରୁମ୍‌ରେ ରହିଥିଲେ।

ଏହି ବିଷୟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସୁସ୍ମିତା ନିଜେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ସୁସ୍ମିତାଙ୍କ ସାକ୍ଷାତକାର ନେବା ପାଇଁ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧି ତାଙ୍କ ରୁମ୍‌ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେଠାରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକା ସହ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ। ତାପର ଦିନ ଉଭୟଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ସେହି ସମୟରେ ଦୁହେଁ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ। ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ସଂଜୟଙ୍କ ଦ୍ବତୀୟ ପତ୍ନୀ ରିୟା ତାଙ୍କଠୁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ। ଏବେ ସଂଜୟ ତାଙ୍କ ତୃତୀୟ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନ୍ୟତାଙ୍କ ସହ ବେଶ ଖୁସିରେ ଜୀବନ କାଟୁଛନ୍ତି।


   Related Posts