Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ହୋମ୍‌ଗାର୍ଡଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଏକତରଫା ପ୍ରେମରୁ ଗଲା ଜୀବନ, ଯୁବତୀଙ୍କ ଗଳା କାଟିଦେଲା ପ୍ରେମିକ, ଆକ୍ରମଣରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ମା’ ମୃତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ୩ଦିନ ହେଲା ଜଳୁଛି ଜଙ୍ଗଲ, ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଗଛ ପୋଡି ପାଉଁଶ, ଭୟରେ ଜଙ୍ଗଲ ଛାଡି ପଳାଉଛନ୍ତି ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କପିଳାଶ, ସପ୍ତଶଯ୍ୟା ଓ ମହିମା ଗାଦି ସମେତ ୬ଟି ପର୍ଯ୍ୟଟନସ୍ଥଳୀର ହେବ ସଂଯୋଗୀକରଣ
  • ||
  • ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ବୁର୍ଖା ପିନ୍ଧିବା ମନା ! ମତଦାନ ଦ୍ୱାରା ନିଆଗଲା ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ରାଫେଲ୍ ତିଆରି କରିଥିବା କମ୍ପାନୀର ମାଲିକ ମୃତ, ହେଲିକପ୍ଟର ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ହାରିଲେ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ବଢିବ ତାତି, ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଓଡିଶାରେ ଅନୁଭୂତ ହେବ ଅସହ୍ୟ ଗରମ
  • ||
  • ଟିକା ନେବା ପରେ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ହେଲେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଏସପି
  • ||

ରାଜନୀତିରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ: ଗାଜିଆବାଦରୁ ଲଢ଼ିବେ ନିର୍ବାଚନ !

16/03/2019 at 1:56 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୧୬/୩ : ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ତାରିଖ ଘୋଷଣା ହୋଇସାରିଛି | ଏବେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଚାଲିଛି | କିଏ କେଉଁ ଦଳରୁ କେଉଁଠୁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିବେ ସେନେଇ ଚାଲିଛି ଆଲୋଚନା | ଦଳ ନିଜ ନିଜ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରିସାରିଛି | ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ | ଏକ ୱେବସାଇଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ଏବଂ ବହୁଜନ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟିର ମହାମେଣ୍ଟ ତରଫରୁ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଗାଜିଆବାଦରୁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିପାରନ୍ତି |


ଦଳ ଏକ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ଦରକାର | ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ପିତା ସୁନୀଲ ଦତ୍ତ ଜଣେ ସଫଳ ରାଜନେତା ଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଛବିକୁ ନଜରରେ ରଖି ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭାବେ ଛିଡା କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରାଯାଉଛି | ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟ ଦତ୍ତ ମଧ୍ୟ ରାଜନୀତିରେ ଅଛନ୍ତି | ସେ ଉତ୍ତର-ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇର ସାଂସଦ ଅଛନ୍ତି | ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିଅର ଏବେ ସେମିତି କିଛି ଖାସ ଚାଲିନାହିଁ | ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ରାଜନୀତିରେ ଟିକେଟ ଦେବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି ଦଳ |


୨୦୦୯ ମସିହା ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କୁ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ଟିକେଟ ଦେବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା | ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ସେତେବେଳେ ଦଳ ପାଇଁ କେତେଗୁଡିଏ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ସେ ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ଇଛା ଜାହିର କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଚାଲିଥିବା ମାମଲା ଯୋଗୁଁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିବା ନେଇ ରୋକ ଲଗାଇଥିଲେ | ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଗାଜିଆବାଦରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ କବି ଏବଂ ଆମ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିର ପୂର୍ବତନ ନେତା କୁମାର ବିଶ୍ୱାସ ଲଢ଼ିବେ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି |


୨୦୧୩ ମସିହାରେ ସଞ୍ଜୟ ‘ଜିଲ୍ଲା ଗାଜିଆବାଦ’ ନାମକ ଏକ ଫିଲ୍ମ କରିଥିଲେ | ଫିଲ୍ମରେ ଗାଜିଆବାଦରେ ହେଉଥିବା ଗୁଣ୍ଡାଗର୍ଦି ଦେଖା ଯାଇଥିଲା | ଏବେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଅଭିଷେକ ବର୍ମନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କଲଙ୍କରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts