Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ୨ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ କିଲର, ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୫ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୫୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୭୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ସ୍ୱାମୀ ସାଜିଲା ସୈତାନ୍, କୁରାଢି ଚୋଟରେ ନେଇଗଲା ସ୍ତ୍ରୀର ଜୀବନ
  • ||
  • ୬ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆସିବ ଠକ ପ୍ରଜ୍ଞା, ଅନୁମତି ଦେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଜ୍ଞାନପୀଠ ପୁରସ୍କାର : ୨୦୨୧ ପାଇଁ ନୀଳମଣି ଫୁକନ, ୨୦୨୨ ପାଇଁ କୌଙ୍କଣୀ ସାହିତ୍ୟିକ ଦାମୋଦେର ମୌଜଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ
  • ||

କ୍ୟାନ୍ସରକୁ ମାତ୍ ଦେଲେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ, ଟୁଇଟ୍ କରି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦେଲେ ସୂଚନା, କହିଲେ- ଭଗବାନ ମଜବୁତ ସୈନିକଙ୍କୁ ହିଁ କଠିନ ଲଢେଇ ପାଇଁ ବାଛନ୍ତି

21/10/2020 at 6:34 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧।୧୦: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ କର୍କଟ ରୋଗ(କ୍ୟାନ୍ସର)କୁ ମାତ୍‌ ଦେଇଛନ୍ତି। ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବାର ସୂଚନା ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଜରିଆରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦେଇଛନ୍ତି। ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଲେଖିଛନ୍ତି ଭଗବାନ ମଧ୍ୟ ସବୁଠୁ ମଜବୁତ ସୈନିକଙ୍କୁ କଠିନ ଲଢେଇ ଲଢିବାକୁ ଦେଇଥାନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ସଞ୍ଜୁ ବାବା ନିଜର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କର ସୁସ୍ଥତା କାମନା କରିଥିଲେ।

ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଲେଖିଛନ୍ତି ଗତ କିଛି ସପ୍ତାହ ମୋ ପରିବାର ପାଇଁ ସବୁଠୁ କଠିନକର ସମୟ ଥିଲା। ହେଲେ ଭଗବାନ କଠିନ ଲଢେଇ ପାଇଁ ସବୁଠୁ ମଜବୁତ ସୈନିକଙ୍କୁ ହିଁ ଚୟନ କରିଥାନ୍ତି। ଆଜି ମୋ ପିଲାଙ୍କର ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ମୁଁ ଏହି ଲଢେଇକୁ ଜିତି ଫେରିଛି। ପରିବାର ପାଇଁ ଏହା ସବୁଠୁ ଭଲ ଉପହାର।

ସଞ୍ଜୟ ଏହା ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ବିନା ଆଶୀର୍ବାଦରେ ମୁଁ ଏହି ଲଢେଇ ଜିତି ପାରିନଥାନ୍ତି। ଆପଣମାନେ ମୋତେ ସମର୍ଥନ ଦେଲେ ଏବଂ ସୁସ୍ଥତା କାମନା କଲେ, ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କଠାରେ କୃତଜ୍ଞ। ମୋର ଏହି କଠିନ ସମୟରେ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ପରିବାର, ବନ୍ଧୁ ଓ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ମୋର ଧନ୍ୟବାଦ। ମୁଁ ଡାକ୍ଟର ସେବନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ଦଳ ପ୍ରତି କୃତଜ୍ଞ। କୋକିଲାବେନ ହସ୍ପିଟାଲର ନର୍ସ ଓ ମେଡିକାଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଉଛି, ଯେଉଁମାନେ ମୋର ଯତ୍ନ ନେଇଥିଲେ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଫୁସ୍‌ଫୁସ୍‌ କର୍କଟରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ। ସେ ଏହାର ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଜରିଆରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ। ସେ ଲେଖିଥିଲେ ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ କାମରେ କିଛି ସମୟ ବିରତି ନେଉଛି, କାରଣ ମୋର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି। ମୋ ପରିବାର ଓ ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ସହିତ ଅଛନ୍ତି। ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ କୌଣସି ଅନୁମାନ ଲଗାଇବେ ନାହିଁ ଏବଂ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ପାଇଁ ମୁଁ ଶୀଘ୍ର ଫେରିବି।

   Related Posts