Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କ ବିବାହ ସୋଏବ ମଲିକଙ୍କ ସହ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଚାଲିଥିଲା ଆଫେୟାର..

30/09/2019 at 4:25 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୩୦|୯: ଭାରତର ଟେନିସ ଖେଳାଳୀ ସାନିଆ ମିର୍ଜା ୨୦୧୦ ମସିହାରେ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟର ସୋଏବ ମଲିକ୍‌ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସୋଏବଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସାନିଆ ଓ ପିଲ୍ମ ଅଭିନେତା ଶାହିଦ୍‌ କପୂରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଫେୟାର ଥିବା ନେଇ କିଛିଦିନ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା। ଏହାପରେ ବି ଭାରତରେ ଆଉ ଜଣେ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସହ ସାନିଆଙ୍କ ଆଫେୟାର ଥିବା କଥା ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା।

ଦିନ ଥିଲା ଏହି ଖେଳାଳୀ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆରେ ମେରୁଦଣ୍ଡ ଥିଲେ। ବୋଲିଂ ଓ ବ୍ୟାଟିଂ ଉଭୟରେ ସେ ପାରଙ୍ଗମ ଥିଲେ। ୨୦୧୧ ମସିହାରେ ଭାରତ ବିଶ୍ବକପ ବିଜୟ ହାସଲରେ ଏହି ଖେଳାଳୀଙ୍କ ଭୂମିକା ବହୁତ ଗୁରୁତପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲା। ଭାରତୀୟ କେଉଁ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସହ ସାନିଆଙ୍କ ଆଫେୟାର ଥିଲା ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।

ସେ ଆଉ କେହିଁ ନୁହନ୍ତି ଭାରତର ଦମଦାର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟା ଯୁବରାଜ ସିଂହ। ସେହି ସମୟରେ ଯୁବରାଜ ଓ ସାନିଆଙ୍କୁ ବହୁ ସ୍ଥାନରେ ଏକାଠି ବୁଲିବାରେ ଲୋକମାନେ ନୋଟିସ କରିଥିଲେ। ସାନିଆ ଓ ଯୁବରାଜ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ସେମାନଙ୍କ ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ମତ ଦେଇଥିଲେ।

 କିଏ କିଏ କହୁଥିଲେ ଯେ ଏମାନେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଆଉ କିଏ କିଏ କହୁଥିଲେ ଯେ ଏମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଯୁବରାଜ ସିଂହ କ୍ୟାନସରରେ ରୋଗରେ ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। ଚିକିତ୍ସା ଲାଗି ଆମେରିକା ଯିବା ପରେ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟର ସୋଏବ ମଲିକଙ୍କୁ ସାନିଆ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

 ସାନିଆ ଓ ଯୁବରାଜଙ୍କ ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ସାନିଆଙ୍କ ମାଆ ଖୁସି ନଥିଲେ। ସେ ଯୁବରାଜଙ୍କୁ ବିବାହ କରନ୍ତୁ ବୋଲି ସାନିଆଙ୍କ ମାଆ ଚାହୁଁ ନଥିଲେ। ସେପଟେ ଯୁବରାଜ ମଧ୍ୟ ବିବାହିତ ଥିଲେ ।

   Related Posts