Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବିବାହ ପାଇଁ କାର୍ଡ ଛାପିବା ପରେ ଏହି ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ ସଲମାନଙ୍କ ହୋଇଥିଲା ବ୍ରେକ୍ ଅପ , ଧର୍ମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ଏହି କ୍ରିକେଟରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ସଲମନଙ୍କ ସେହି ପ୍ରେମିକା

8/02/2019 at 5:31 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୮|୨: ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ଓ କ୍ରିକେଟ ତାରକାଙ୍କର ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଏ। କିଛି କପଲଙ୍କ ଲଭ ଷ୍ଟୋରି ବିବାହରେ ରୂପାନ୍ତରିତ ହୁଏ ତ କିଛି ବିଫଳ ହୋଇଥାଆନ୍ତି। ତେବେ କ୍ରିକେଟ ତାରକା ଓ ବଲିଉଡର ସେଲିବ୍ରିଟିଜ ମହମ୍ମଦ ଆଝାରୂଦ୍ଦିନ ଓ ସଂଗୀତା ବିଜଲାନିଙ୍କ ବିବାହ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲା। ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓ ପୂର୍ବତ ମିସ୍‌ ଇଂଡିଆ ସଂଗୀତା ଛୋଟ ବେଳୁ ଗ୍ଲାମର ଦୁନିଆରେ ପାଦ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ୧୬ ବର୍ଷରେ ମଡେଲିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହାସଲ କରିଥିଲେ। ସେ ବିଜଲୀ ନାଁରେ ମଧ୍ୟ ପରିଚିତ ଥିଲେ।
 ଆଝାରଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ସଂଗୀତା ସଲମାନଙ୍କ ସହ ରିଲେସନଶିପରେ ଥିଲେ। ୧୯୮୬ ମସିହାରେ ସଲମାନ ଖାନ ଓ ସଂଗୀତା ଭେଟ ହୋଇଥିଲେ। ୧୦ ବର୍ଷ ଡେଟ କରିଲା ପରେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ। ୯୦ ଦଶକରେ ସଂଗୀତା ବିଜଲାନି ଓ ସଲମାନଙ୍କ ଆଫୟାର ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲା। ସୁଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତା। ବିବାହ କାର୍ଡ ଛପା ସରିଥିଲା। ସଲମାନ ସଂଗୀତାଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରିବା ସହ ସୋମି ଅଲ୍ଲୀଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଥିଲେ। ତେବେ ସୋମି ଓ ସଲମାନଙ୍କ ସଂପର୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିଲା ପରେ ସେ ବିବାହ ପାଇଁ ମନା କରିଥିଲେ। ସଲମାନଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍‌ ହେଲା ପରେ କ୍ରିକେଟ ତାରକାଆଝାରଙ୍କ ସହ ସଂଗୀତା ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ସେତେବେଳେ ଆଝାରଙ୍କୁ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ହୋଇସାରିଥିଲା। ତାଙ୍କର ୨ଟି ପୁଅ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସଂଗୀତାଙ୍କୁ କିଛି ଫରକ ପଡିନଥିଲା। ତେବେ ସଂଗୀତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଆଝାର ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ। ତେଣୁ ସଂଗୀତା ଇସଲାମ ଧର୍ମ କୁବୁଲ କରି ଆଝାରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଧର୍ମ ବଦଳିଲା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ନାଁ ଆୟଶା ରଖିଥିଲେ। ବିବାହ ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ସଂପର୍କ ଅଧିକ ଦିନ ଚାଲିନଥିଲା। ୨୦୧୦ ମସିହାରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ। ବ୍ରେକଅପ୍‌ ପରେ ମଧ୍ୟ ସଲମାନ ଓ ସଂଗୀତାଙ୍କ ସଂପର୍କ ଭଲ ଅଛି। ଆଜି ଦିନରେ ମଧ୍ୟ ସଂଗୀତାଙ୍କୁ ସଲମାନଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା କରିବାର ସ୍ପଟ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts