Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ସାନ ଭାଇକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ବଡ ଭାଇର ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଗୁରୁତର ସାନଭାଇ ଏବେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ

24/02/2020 at 8:24 PM

ସମ୍ବଲପୁର ୨୪ | ୦୨ – ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି ।ରାଗରେ ଅନ୍ଧ ହୋଇ ବଡ଼ ଭାଇ ତାର ସାନଭାଇକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା । ତାପରେ ନିଜେ କଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା । ବଡ ଭାଇର ଟାଙ୍ଗିଆ ଚୋଟରେ ସାନଭାଇ ପ୍ରାଣ ଯାଇନଥିଲେ ବି, ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର । ସେ  ଏବେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସାଧିନ ।  ସମ୍ବଲପୁର ଶାସନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ  ଝରଘାଟି ଗାଁରେ ଘଟିଛି ଏପରି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ।

ବଡ଼ ଭାଇ ନିର୍ମଳ ଖଡିଆର ଟାଙ୍ଗିଆ ଚୋଟରେ ସାନଭାଇ ନରେଶ ଖଡିଆଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର । ସାନଭାଇ ନରେଶ ଖଡିଆ ଓ ବଡ ଭାଇ ନିର୍ମଳ ଖଡିଆଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରାୟ ସବୁ ଦିନ କିଛି ନା କିଛି କାରଣରୁ ଝଗଡା ପାଟି ତୁଣ୍ଡ ଲାଗେ । ସୋମବାର ମଧ୍ୟ  ଦୁଇ ଭାଇ ଝଗଡା ଲାଗିଥିଲେ । ତେବେ ହଠାତ୍‌ ବଡ ଭାଇ ନିର୍ମଳ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ  ଏକ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ସାନଭାଇ ନରେଶକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା ।ଟାଙ୍ଗିଆରେ ନରେଶକୁ ହାଣି ପକାଇଥିଲା ନିର୍ମଳ ।  ସାନ ଭାଇ ନରେଶ ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ବଲପୁର ସଦର ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିବା ଜଣାଯାଇଛି ।

 ଏପଟେ ସାନଭାଇକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିବାପରେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ବଡ ଭାଇ ମାନସିକ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ନିଜେ ନେଇଛି ନିଜ ଜୀବନ ।  ନିଜ ମାଆଙ୍କ ଶାଢୀରେ  ଫାଶ କରି  କରିଛି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ।   ଲୋକ ଲଜ୍ଜା କିମ୍ବା ଭୟରେ ସେ ସେପରି କରିଥିବା  ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତ ଦେହ ଜବତ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts