Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ସାନ ଭାଇକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ବଡ ଭାଇର ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଗୁରୁତର ସାନଭାଇ ଏବେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ

24/02/2020 at 8:24 PM

ସମ୍ବଲପୁର ୨୪ | ୦୨ – ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି ।ରାଗରେ ଅନ୍ଧ ହୋଇ ବଡ଼ ଭାଇ ତାର ସାନଭାଇକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା । ତାପରେ ନିଜେ କଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା । ବଡ ଭାଇର ଟାଙ୍ଗିଆ ଚୋଟରେ ସାନଭାଇ ପ୍ରାଣ ଯାଇନଥିଲେ ବି, ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର । ସେ  ଏବେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସାଧିନ ।  ସମ୍ବଲପୁର ଶାସନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ  ଝରଘାଟି ଗାଁରେ ଘଟିଛି ଏପରି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ।

ବଡ଼ ଭାଇ ନିର୍ମଳ ଖଡିଆର ଟାଙ୍ଗିଆ ଚୋଟରେ ସାନଭାଇ ନରେଶ ଖଡିଆଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର । ସାନଭାଇ ନରେଶ ଖଡିଆ ଓ ବଡ ଭାଇ ନିର୍ମଳ ଖଡିଆଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରାୟ ସବୁ ଦିନ କିଛି ନା କିଛି କାରଣରୁ ଝଗଡା ପାଟି ତୁଣ୍ଡ ଲାଗେ । ସୋମବାର ମଧ୍ୟ  ଦୁଇ ଭାଇ ଝଗଡା ଲାଗିଥିଲେ । ତେବେ ହଠାତ୍‌ ବଡ ଭାଇ ନିର୍ମଳ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ  ଏକ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ସାନଭାଇ ନରେଶକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା ।ଟାଙ୍ଗିଆରେ ନରେଶକୁ ହାଣି ପକାଇଥିଲା ନିର୍ମଳ ।  ସାନ ଭାଇ ନରେଶ ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ବଲପୁର ସଦର ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିବା ଜଣାଯାଇଛି ।

 ଏପଟେ ସାନଭାଇକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିବାପରେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ବଡ ଭାଇ ମାନସିକ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ନିଜେ ନେଇଛି ନିଜ ଜୀବନ ।  ନିଜ ମାଆଙ୍କ ଶାଢୀରେ  ଫାଶ କରି  କରିଛି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ।   ଲୋକ ଲଜ୍ଜା କିମ୍ବା ଭୟରେ ସେ ସେପରି କରିଥିବା  ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତ ଦେହ ଜବତ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts