Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ଧାନ ଖଳା ନିର୍ମାଣକୁ ନେଇ ସମିତି ସଭ୍ୟାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କଲେ ସରପଞ୍ଚ ଓ ଯନ୍ତ୍ରୀ

29/12/2018 at 11:02 PM

ଜଗତସିଂହପୁର ୨୯/୧୨: ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ରଘୁନାଥପୁର ଥାନା ଚିକିଣିଆ ପଞ୍ଚାୟତରେ ଏକ ଧାନ ଖଳା ନିର୍ମାଣକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଟି ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ହେବା ସହ ସରପଞ୍ଚ ଓ ଖଳା ନିର୍ମାଣ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ସମିତିସଭ୍ୟା ପ୍ରମିଳା ଦେଇ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ଗୁରୁତର ଅଵସ୍ଥାରେ ସମିତିସଭ୍ୟା ପ୍ରମିଳା ଦେଇଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ଓ ପରେ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରା ଯାଇଛି । ଏହି ବାବଦରେ ରଘୁନାଥପୁର ଥାନାରେ ଏତାଲା ହେବା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଏହି ବାବଦରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସରପଞ୍ଚ ଓ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ର କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳି ପାରିନାହିଁ । ଚିକିଣିଆ ପଂଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ଏକ ଧାନ ଖଳା ନିର୍ମାଣକୁ ନେଇ ପଂଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଓ ସମିତି ସଭ୍ୟାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପୂର୍ବରୁ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଥିବା ବେଳେ ସରପଞ୍ଚ ଆଜି ପୁନର୍ବାର ଖଳା ନିର୍ମାଣ କରିବାରୁ ସମିତିସଭ୍ୟା ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଏହାର ପ୍ରତିବାଦ କରିଥିଲେ ଫଳରେ ଏହାକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ହେବାସହ ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ସରପଞ୍ଚ ଓ ଯନ୍ତ୍ରୀ ମିଶି ସମିତିସଭ୍ୟା ପ୍ରମିଳା ଦେଇଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଫଳରେ ସେ ତଳେ ପଡିଯିବା ଫଳରେ ତାଙ୍କର ମୁଣ୍ଡ ମାଡ଼ ହୋଇଥିଲା । ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts