Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ: ୪୧ ବର୍ଷ ପରେ କ୍ଵାର୍ଟର ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ହକି ଦଳ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୯୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ଡିସଚାର୍ଜ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ କେତେ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୫୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୯ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭାରତ-ଚୀନ ମଧ୍ୟରେ ଥମିବ କି ବିବାଦ ! ୯ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଲା ୧୨ତମ ବୈଠକ, ଗୋଗରା-ହଟ୍ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗରୁ ସୈନ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଉପରେ ଜୋର
  • ||
  • ଜେଲ୍‌ ଗଲେ କୋଟିପତି ପିଏସ୍‌ ବିରଞ୍ଚି ସାହୁ
  • ||
  • ସେମି ଫାଇନାଲରେ ହାରିଲେ ସିନ୍ଧୁ, ଧୂଳିସାତ ହେଲା ସ୍ଵର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଆଶା, ଏବେ କାଂସ୍ୟ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ସରକାରୀ-ବେସରକାରୀ ସ୍ବିମିଂ ପୁଲ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ମୀନା ବଜାର ଖୋଲାଯାଇପାରିବ
  • ||
  • ଭୋଜିଭାତ ଉପରେ ପୂର୍ବବତ କଟକଣା ରହିବ
  • ||
  • ବିବାହରେ ୨୫, ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟାରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||

ସମଲିଙ୍ଗୀ ପୋଲିସ ଦମ୍ପତ୍ତି ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ଡରରେ ମାଗିଲେ ସୁରକ୍ଷା, ଏସ୍‌ପିଙ୍କୁ ଆକ୍ସନ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ହାଇକୋର୍ଟ

27/07/2020 at 9:17 PM

ଅହମ୍ମଦାବାଦ, ୨୭|୦୭ : ସମଲିଙ୍ଗୀ ପୋଲିସ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ବାଧା ସାଜିଲେ ପରିବାର ଲୋକେ । ସମାଜ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କଲାନି । ଶତ୍ରୁ ହୋଇଗଲେ ଆତ୍ମୀୟ ଯ ଏପରି ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଦେଲେ ଧମକ । ଅନ୍ୟ ଉପାୟ ନପାଇ କୋର୍ଟର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏହି ସମଲିଙ୍ଗୀ ଦମ୍ପତ୍ତି । କୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ମାମଲାର ଶୁଣାଣି କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସୁରକ୍ଷା ଦେବାକୁ ଏସପିଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଗୁଜୁରାଟର ଭାବନଗର ଓ ମହିସାଗର ଥାନାରେ ୨ ଜଣ ପୋଲିସ କନଷ୍ଟେବଳ ଚାକିରୀ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ୨୪ ବର୍ଷୀୟ ୨ କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୀର୍ଘ ୩ ବର୍ଷ ଧରି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ଉଭୟେ ହେଉଛନ୍ତି ସମଲିଙ୍ଗୀ । ଏହି କଥା ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଜାଣିବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଜା କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ନବୁଝିବାରୁ ଏବେ ପରିବାର ଲୋକେ ଉଭୟଙ୍କ ଧମକ ଚମକ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ଏନେଇ ଦମ୍ପତ୍ତି ଜିଲ୍ଲା ଏସପିଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ କିଛି ସୁଫଳ ହୋଇନଥିଲା । ଏହାପରେ ଉଭୟ କୋର୍ଟଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ ।

ସେମାନେ କୋର୍ଟରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରେମ କରନ୍ତି । ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି । ଦୀର୍ଘ ୩ ବର୍ଷ ଧରି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ସମାଜ ଏହାକୁ ସ୍ୱୀକୃତି ଦେଉନାହିଁ । ପରିବାର ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ଧମକ ଚମକ ଦେଉଛନ୍ତି । କୋର୍ଟ ମାମଲାର ଶୁଣାଣି କରି ଏସ୍‌ପିଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଦେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts