Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ନେତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିବାଦ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଶ ପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କଲା ବିଜେପି
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାରରେ ଧବଳେଶ୍ଵର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ବଦଳିଲେ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା IIC, ଚନ୍ଦକା ଥାନାର ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତୁଲାଇବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, କନେଷ୍ଟବଳ ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରା ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଦେବୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ୫ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣିମ ବିଜୟ ବର୍ଷ ପାଳିତ, ପୋଲିସ ରିଜର୍ଭ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମଶାଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ, ଅଢେଇ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନ୍‌ସିବି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଚାପିଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଗଛରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ
  • ||

ବାପାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତକୁ ନେଇ ହସ୍ପିଟାଲ ଉପରେ ଭଡକିଲେ ସମ୍ଭାବନା ସେଠ୍ : କହିଲେ- ‘ଏହା ମେଡିକାଲ ହତ୍ୟା’

23/05/2021 at 10:36 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩/୦୫: ଆଜିକାଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସମ୍ଭାବନା ସେଠ୍ ବହୁତ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି | ମେ ୮ ରେ ହୃଦଘାତରେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ। ସମ୍ଭାବନା ସେହି ସମୟରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ବେଡ୍ ପାଇଁ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଶନିବାର ଦିନ ସେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଡାକ୍ତରଖାନା ଏବଂ ସେଠାରେ ଥିବା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଭଡକୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି । ସମ୍ଭାବନା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଡାକ୍ତରଖାନା ଉପରେ  ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ସମ୍ଭାବନା ଭିଡିଓ ସହିତ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ସେ ମୋ ବାପାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଯେପରି କୁହାଯାଏ, ଦୁନିଆ କେବଳ ବ୍ଲାକ୍  ଆଣ୍ଡ ହ୍ୱାଇଟ୍ ନୁହେଁ । ସେହିପରି ପ୍ରତ୍ୟେକ ଡାକ୍ତର ଭଗବାନଙ୍କ ପରି ନୁହଁନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଧଳା କୋର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିବା କିଛି ମନ୍ଦ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଆମ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂର ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ପରେ ମୋ ବାପାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା କିମ୍ବା ମୁଁ ଏହା କହିବା ଉଚିତ୍ ଯେ ଏହା ଏକ ‘ମେଡିକାଲରେ ହତ୍ୟା’ | ମୋ ବାପାଙ୍କୁ ହରାଇବା ମୋ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଭୟ ଥିଲା ଯାହା ମୁଁ ସାମ୍ନା କରିଥିଲି। ‘

ସମ୍ଭାବନା ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ମୋ ବାପା ଯେପରି ଶିକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ, ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିର୍ଭୟରେ ସତ୍ୟ ପାଇଁ ଲଢିବାକୁ ଯାଉଛି। ମୁଁ ଏହି ବଡ ଲୋକଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା ନପାରେ, କିନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ଚେହେରା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦେଖାଇବି । ମୁଁ କେବଳ ମୋ ବାପାଙ୍କର ସମସ୍ତ ରୀତିନୀତି ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି | ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଏହି ଯୁଦ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କର ସମର୍ଥନ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଛି କାରଣ ମୁଁ ଜାଣେ ଯେ ଏହି କଠିନ ସମୟରେ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଯାଇଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହିପରି ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଅନେକ କାରଣରୁ ସେମାନେ ଏହାର ମୁକାବିଲା କରିପାରିନଥିଲେ । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ ସହିତ ସେୟାର କରି ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ଲଢିପାରିବା। ‘

ସମ୍ଭାବନା ସେଠ୍ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଓକିଲ ତଥା ଅନ୍ୟ କେତେକ ଏହି ମାମଲାରେ ଆଇନଗତ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଦିଲ୍ଲୀର ଜୟପୁର ଗୋଲଡେନ୍ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନୋଟିସ୍ ପଠାଇବେ।

   Related Posts