Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡାକ୍ତରଖାନା ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍, ଆବଶ୍ୟକତା ନଥିଲେ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ଆଡମିଶନ ମନା
  • ||
  • ସରିଲା ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍‌ ବୈଠକ, ୯ଟି ପ୍ରସ୍ତାବ ଉପରେ ବାଜିଲା ମୋହର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : BMCର ପେଡ୍ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ବ୍ୟବସ୍ଥା, ନନ୍ ଏସି ୧୦୯୯ ଓ ଏସି ରୁମ୍ ୧୪୯୯ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପିପିଲି ହିଂସା ଘଟଣା, ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଭେଟିଲା ବିଜେଡି
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ବିଡିଓଙ୍କ ମନମୁଖୀ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବିରୋଧ, ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା ପକାଇ ନିର୍ବାଚିତ ଜନ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ ଧାରଣା ୪ର୍ଥ ଦିନରେ
  • ||

ସମ୍ଭାବନା ସେଠଙ୍କ ଦାବି: ହଲକଟ୍ ଜୱାନୀ ଗୀତରେ ମୁଁ କରୀନାଙ୍କ ଠାରୁ ଭଲ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିପାରିଥାନ୍ତି

3/04/2021 at 10:32 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୩/୦୪: ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସମ୍ଭାବନା ସେଠ ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଡ୍ୟାନ୍ସ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଦେଉଥିବା ନିଜର ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ପାଇଁ ସେ ସର୍ବଦା ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । ନିକଟରେ ସେ ଏପରି କିଛି କାରଣରୁ ପୁଣି ଥରେ ଆଲୋଚନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କର ଶେଷ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ  ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିପାରିବେ । ଏହି ଦାବି ସେ ଅନେକ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ, ଯାହାକି କରୀନାଙ୍କ ଏକ ଆଇଟମ୍ ଗୀତକୁ ନେଇ ଥିଲା ।  ନିକଟରେ ସମ୍ଭାବନା ପୁଣିଥରେ ତାଙ୍କର ଏହି ଦାବିକୁ ଦୋହରାଇଛନ୍ତି ।

Bhojpuri Star Sambhavna Seth 5 Popular Controversies On Screen And  Otherwise - इन पांच विवादों के चलते सुर्खियों में रही थीं भोजपुरी स्टार संभावना  सेठ, बनी थीं राहुल महाजन के ...

ସମ୍ଭାବନା ପ୍ରାୟ ଏକ ଦଶନ୍ଧି ପୂର୍ବରୁ ଏହିପରି କିଛି ଦାବି କରିଥିଲି । ସେ କହିଥିଲେ ଫିଲ୍ମ ‘ହିରୋଇନ୍’ର ଡ୍ୟାନ୍ସ ‘ହଲକଟ ଜୱାନୀ’ରେ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିପାରିଥାନ୍ତେ । ଏଥି ସହିତ ଏକ ଅଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ସେ ପୁଣି ଥରେ ଏହା କହିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି,ତାଙ୍କୁ ନିଜର ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ହିସାବରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସେହି ପରିଚୟ ମିଳି ପାରିନାହିଁ । ଯାହାର କାରଣ ଏହା ହେଉଛି କି ତାଙ୍କୁ ନିଜର ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିନାହିଁ । ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ‘ବଡ ହିରୋ’ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା କରାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ହିରୋ ପଛରେ ଗୋଡ଼ାଇ ନଥିଲେ କାରଣ ତାଙ୍କୁ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ପଡୁଥିଲା ।

sambhavna seth hospital: संभावना सेठ ने बताया क्यों अचानक ही उन्हें करवाया  गया अस्पताल में भर्ती - sambhavna seth reveals why she was rushed to the  hospital at 4am in the morning

କରୀନାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ସହ ଜଡିତ ଦାବିକୁ ନେଇ ସମ୍ଭାବନା କହିଛନ୍ତି- ‘ହଁ, ମୁଁ ଏହା କହିଥିଲି ଏବଂ ମୁଁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏହି କଥାକୁ ସମର୍ଥ କରୁଛି ।  ମୁଁ ଜଣେ ଭଲ ଡ୍ୟାନ୍ସର, ମୋତେ କାମ ଦିଅ ଏବଂ ମୁଁ ମୋର ଦକ୍ଷତା ଦେଖାଇବି । ମୁଁ ଅନେକ ଥର ଅବିନାଶଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କାନ୍ଦିଛି କାରଣ ମୋ ହାତରୁ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଚାଲିଗଲା, ମୁଁ ଆଜିବି ଏହି ବିଷୟରେ କଥାହେଲେ ଇମୋସନାଲ୍ ହୋଇପଡେ । ‘

Sanbhavana Seth Latest | Sambhavana Seth Bigg Boss Contestant | Sambhavana  Seth - Filmibeat

୨୦୧୨ ରେ ସମ୍ଭାବନା ସେଠ କହିଥିଲେ – ‘ମୁଁ ଭାବୁଛି ବଲିଉଡର କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଡବଲ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ରଖିଥାନ୍ତି । ସେ ଫିଲ୍ମରେ ଆଇଟମ୍ ନମ୍ବର କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଇଟମ୍ ଡ୍ୟାନ୍ସରର ଟ୍ୟାଗ୍ ରଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ । ଏହି ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଅପେକ୍ଷା ସେ ଭଲ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିପାରିଥାନ୍ତେ । ସେ କହୁଥିଲେ ‘ମୁଁ ଷ୍ଟେଜ୍ ରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥାନ୍ତି’।

   Related Posts