Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ପାଠ ପଢୁନଥିଲା ବୋଲି ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଜିଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ବାପା, ପୋଡିଯାଇଛି ଶରୀରର ୬୫ ଭାଗ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ନର୍ଭେରାମ ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟକର ଚଢାଉ, ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ରର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୨ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ମହାନଦୀ ପୋଲ ତଳୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିବା ଘଟଣା : ମୋବାଇଲ୍‌ରେ ନାହିଁ ସିମ୍ କାର୍ଡ, ପଥରରେ ନାହିଁ ରକ୍ତ ଛିଟା ; ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?

5/01/2021 at 10:23 AM

ସମ୍ବଲପୁର ୫।୧: ବୁର୍ଲା ସ୍ଥିତ ମହାନଦୀର ପୋଲ ତଳୁ ଯୁବତୀଙ୍କ କ୍ଷତାକ୍ତ ମୃତଦେହ ମିଳିବା ଘଟଣାରେ ନୂଆ ନୂଆ କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ କେହି ପ୍ରତ୍ୟେକ୍ଷଦର୍ଶୀ ନଥିବାବେଳେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ତଳକୁ ଡେଇଁଥିବା ନେଇ ହେଉଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ସହଜରେ ବିଶ୍ବାସକୁ ନେଉନାହାନ୍ତି ଲୋକେ । ତେବେ ପୋଲ ତଳେ ବଡ ବଡ ପଥର ଖଣ୍ଡ ଥିବାବେଳେ ଏତେ ଉଚ୍ଚରୁ ଡେଇଁବା ପରେ ମଧ୍ୟ ପଥର ଖଣ୍ଡଗୁଡିକରେ ରକ୍ତ ନଲାଗିବା ଘଟଣା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି । ଯୁବତୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣାକୁ ସଜହରେ ବିଶ୍ବାସକୁ ନେଉନାହାନ୍ତି ସମ୍ବଲପୁରବାସୀ ।

ସେପଟେ ପୋଲ ତଳୁ ମିଳିଥିବା ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନର ସିମ୍ ନମିଳିବା ଘଟଣା ହତ୍ୟା ଆଡକୁ ଇଙ୍ଗିତ କରୁଛି । ଯୁବତୀଙ୍କୁ କେହି ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ନେଇ ସନ୍ଦେହ ଘନୀଭୂତ ହେଉଛି । ହତ୍ୟା କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ରୂପ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉନି ତ ?  ଗତ ୩ ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମିଳିଥିଲା ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ।

ଅନ୍ୟପଟେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଭ୍ୟାନିଟି ବ୍ୟାଗରୁ ଏକ ବିଲ୍ ମିଳିଛି । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଘଚଣା ଦିନ ୩ଟା ବେଳେ ସମ୍ବଲପୁର ଏକ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ସପିଂ ମଲରୁ ସେହି ଭ୍ୟାନିଟିଟି କିଣିଥିଲେ । ସପିଂ ମଲ୍ ର ସିସିଟିଭି ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରିଛି ପୋଲିସ । ହେଲେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ କିଏ ଯାଇଥିଲେ ନା ସେ ଏକା ସପିଂ ମଲକୁ ଯାଇଥିଲେ ସେନେଇ ପୋଲିସ କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଟ ସୂଚନା ଦେଇନାହିଁ ।

ତେବେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଯଦି ନିଜେ ଡେଇଁଥାନ୍ତେ ଆଉ ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହିଁଥାନ୍ତେ ତେବେ ସିମ୍ କାର୍ଡ କାହିଁକି ମୋବାଇଲରୁ କାଢିଥାନ୍ତେ ? ଏହା ଏକ ସୁପରିକଳ୍ପିତ ହତ୍ୟା ଆଡକୁ ଇଙ୍ଗିତ କରୁନି ତ ? ଏମିତି ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଲୋକଙ୍କ ମନକୁ ଆସୁଛି ।

   Related Posts