Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପୁଣି ମହଙ୍ଗା ମାଡ, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ୧୦୦ ଟଙ୍କା ବଢିଲା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୬୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା: ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ଓଡ଼ିଶା, ୩ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ ଓ ପବନ ବୋହିବ
  • ||
  • ୨୦୧୭ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଖୋଳତାଡ କରିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ, ୪ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ମିଚିଗାନ ସ୍କୁଲରେ ୧୫ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରର ଉନ୍ମତ୍ତକାଣ୍ଡ, ଆଖିବୁଜା ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ ବରପଦା ନିକଟରେ ଦୁଇ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର
  • ||

ସମ୍ବଲପୁରୀ କପଡାରେ ଫ୍ୟୁଜନ୍ ଆଉଟଫିଟ୍‌ ପିନ୍ଧି ଷ୍ଟେଜରେ ଜଲଓ୍ୱା ଦେଖାଇଲେ ମଡେଲ

16/01/2020 at 6:07 PM

 ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର୧୬।୦୧- ସମ୍ବଲପୁରୀ ବସ୍ତ୍ର । ଏହାର ସୂକ୍ଷ୍ମ କାରୁକାର୍ଯ୍ୟ ଓ ସ୍ଥାୟୀତ୍ବ ପାଇଁ ସବୁ ବର୍ଗର ଲେ।କଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ । ତେବେ ସମ୍ବଲପୁରୀ ବସ୍ତ୍ରରେ ଆଧୁନିକ ଛାପ ଦେଇ ଏହାକୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ କରିବାକୁ ଏକ ଫ୍ୟାସନ ସେ। ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରୟାସ କରଯାଇଛି । ଗତ ରାତିରେ ସମ୍ବଳପୁରରେ ଆୟେ।ଜିତ ହେଇଥିଲା ଏକ ଦମଦାର ଫ୍ୟାସନ ସେ। ।

ରାମ୍ପ ଉପରେ ମଡେଲ । ମ୍ୟୁଜିକର ତାଳେ ତାଳେ ଚାଲିଛି କ୍ୟାଟଓ୍।କ୍ । ସମ୍ବଲପୁରୀ କପଡାରେ ଫ୍ୟୁଜନ୍ ଆଉଟଫିଟ୍‌ ପିନ୍ଧି ଷ୍ଟେଜରେ ଜଲଓା ଦେଖାଉଛନ୍ତି ମଡେଲ । ସମ୍ବଲପୁରୀ ବସ୍ତ୍ରକୁ ନେଇ ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁରରେ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା ନିଆରା ଫେସନ ସୋ । ସୋରେ ପିଲାଠୁ ବଡ ସମ୍ବଲପୁରୀ ବସ୍ତ୍ର ପରିଧାନ କରି ରାମ୍ପରେ ଚାଲିଥିଲେ । ସୋ ରେ କେବଳ ସମ୍ବଲପୁରୀ ବସ୍ତ୍ର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇନଥିଲା ଟପସ,ଗାଉନ,ଲେଡିଜ ସୁଟ,ପାର୍ଟି ସୁଟ ସହ ଭିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପୋଷାକର ସମ୍ଭାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଫ୍ୟାସନ ସେ।ର ଆୟେ।ଜନ ହେ।ଇଥିବା ବେଳେ ଏଥିରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ ୪୦ଜଣ ମଡେଲ ।

ସମ୍ବଲପୁରୀ ବସ୍ତ୍ରକୁ ବିଶ୍ବ ଦରବାରରେ ପହଞ୍ଚାଇବା ଉଦେଶ୍ୟରେ ଆୟେ।ଜିତ ହେ।ଇଥିଲା ଫ୍ୟାସନ ସେ।। ଏହି ଫ୍ୟାସନ ସେ। ପାଇଁ ୩ ମାସ ଆଗରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିଥିଲେ ଆୟେ।ଜକ । କୌଣସି ନାମୀଦାମି ମଡେଲଙ୍କୁ ନେଇ ନୁହେଁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍କୁଲ, କଲେଜର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ନେଇ ଏଭଳି ଏକ ପ୍ରୟାସ କରିଛନ୍ତି ଆୟେ।ଜକ । ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ଯାଏ ଫ୍ୟାସନ ସେ।କୁ ଭରପୁର ଉପଭେ।ଗ କରିଥିଲେ ଜିଲ୍ଲାବାସୀ । ଏଭଳି ଏକ ସେ।ରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ସୁଯେ।ଗ ମିଳିଥିବାରୁ ଖୁସିବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ ପ୍ରତିଯେ।ଗୀ ।

ବର୍ତ୍ତମାନର ନ୍ୟୁ ଜେନେରେସନ ବା ଯୁବପିଢୀ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଡ୍ରେସରୁ ମୁହଁ ଫେରାଇ ନେଉଥିବାବେଳେ ଆୟୋଜକଙ୍କ ଏପରି ଉଦ୍ୟମ ପ୍ରଶଂସନୀୟ ।

   Related Posts