Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

୧୦ କୋଟିର ବିବାହ ରହିଲା ନାହିଁ ୪ ବର୍ଷ, ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ ବୋହୂକୁ ପାଞ୍ଚ ଗୁଣ ଅଧିକ ଦେବେ ନାଗାର୍ଜୁନ

25/09/2021 at 3:21 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୦୯: ଷ୍ଟାର କପଲ୍ ସାମନ୍ଥା ଏବଂ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚରେ। ଛାଡପତ୍ରକୁ ନେଇ ଖବର ଜୋରସୋରରେ ଚାଲିଛି କିନ୍ତୁ ଉଭୟେ ଏହା ଉପରେ କୌଣସି ବିବୃତ୍ତି ଦେଇନାହାଁନ୍ତି। ସାମନ୍ଥା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ନାମରୁ ଆକ୍କିନେନି ହଟାଇ କେବଳ ‘ଏସ୍’ କରିଦେବା ଅନେକ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛି।

Samantha Naga Divorce: सामंथा-नागा की 10 करोड़ की शादी नहीं चली 4 साल भी, अब तलाक के लिए बहू को पांच गुना ज्यादा रकम चुकाएंगे नागार्जुन

ସାମନ୍ଥା ଏବଂ ନାଗା ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ଅକ୍ଟୋବର ୭ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଡେଷ୍ଟିନେସନ୍ ୱେଡିଂ ଗୋଆରେ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସାରା ଦୁନିଆରେ ଏହା ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା। ନାଗାର୍ଜୁନ ତାଙ୍କ ବୋହୂକୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ସ୍ୱାଗତ କରିବା ପାଇଁ ୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ। ସାମନ୍ଥା-ନାଗା ଚୈତନ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ବଜେଟ୍ ପ୍ରାୟ ୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଥିଲା। ଏହି ବିବାହରେ, ସାଜସଜ୍ଜା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସାମନ୍ଥା-ନାଗାଙ୍କ ଡ୍ରେସ୍ ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ବିବାହରେ ଖୁବ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏବେ ବିବାହର ବଜେଟ୍ ପରେ ଏଲିମନିର ପରିମାଣ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ସମ୍ବାଦରେ ରହିଛି। ଏହି ଏଲିମନି ପରିମାଣ ବିବାହର ପୁରା ବଜେଟ୍ ଠାରୁ ପାଞ୍ଚ ଗୁଣ ଅଧିକ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

Samantha Naga Divorce: सामंथा-नागा की 10 करोड़ की शादी नहीं चली 4 साल भी, अब तलाक के लिए बहू को पांच गुना ज्यादा रकम चुकाएंगे नागार्जुन

ସାମନ୍ଥା ଏବଂ ନାଗାଙ୍କ ଛାଡପତ୍ରରୁ ଏଲିମୋନି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ETimes ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ଦେଇଛି। ଛାଡପତ୍ର ହେବାର କାରଣ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଏଲିମନି ପରିମାଣ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ ଅନେକ କଥା କୁହାଯାଇଛି। ଏହା କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସାମନ୍ଥା ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ ମୋଟ ୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ପାଇବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ସମ୍ପତ୍ତି ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ। ଏହା ସହିତ, ETimes ର ଏହି ସମ୍ବାଦରେ ନାଗା ଏବଂ ସାମନ୍ଥାଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ହେବାର କାରଣ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସାମନ୍ଥାଙ୍କ ସିନେମା ପ୍ରତି ଥିବା ପ୍ରେମ ତାଙ୍କ ଏବଂ ନାଗାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ତିକ୍ତତା ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି।

Samantha Naga Divorce: सामंथा-नागा की 10 करोड़ की शादी नहीं चली 4 साल भी, अब तलाक के लिए बहू को पांच गुना ज्यादा रकम चुकाएंगे नागार्जुन

ବିବାହ ପରେ ସାମନ୍ଥା କୌଣସି ଆଶାକର୍ମୀ ମହିଳାଙ୍କ ପରି ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ଗ୍ଲାମରସ୍ ୱାର୍କଫ୍ରଣ୍ଟ ଛାଡିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ। ଏପରିକି ସେ ଫିଲ୍ମରେ ବୋଲ୍ଡ ସିନ୍‌ଠାରୁ ଫଟୋସୁଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ ଏବଂ ଶ୍ୱଶୁର ନାଗାର୍ଜୁନ ସାମନ୍ଥାଙ୍କୁ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ତେଣୁ ଅନେକ ଥର ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଅମାଲା ତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କ ମତ ବଦଳାଇ ନାହାଁନ୍ତି। ଏହା ପରେ ସାମନ୍ଥା ସୁପରହିଟ୍ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ଫ୍ୟାମିଲି ମ୍ୟାନ୍-୨’ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ସାହସିକ ଚରିତ୍ର ପାଇଁ ସାରା ଦେଶରେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସାମନ୍ଥାଙ୍କ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆକ୍କିନେନି ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ବହୁତ ବିବ୍ରତ କରିଛି। ଏହି କାରଣରୁ, ଏହି ସମ୍ପର୍କ ବର୍ତ୍ତମାନ ଛାଡପତ୍ର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିଛି।

   Related Posts