Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ନେତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିବାଦ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଶ ପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କଲା ବିଜେପି
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାରରେ ଧବଳେଶ୍ଵର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ବଦଳିଲେ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା IIC, ଚନ୍ଦକା ଥାନାର ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତୁଲାଇବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, କନେଷ୍ଟବଳ ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରା ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଦେବୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ୫ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣିମ ବିଜୟ ବର୍ଷ ପାଳିତ, ପୋଲିସ ରିଜର୍ଭ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମଶାଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ, ଅଢେଇ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନ୍‌ସିବି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଚାପିଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଗଛରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ
  • ||

ଛାଡପତ୍ର ଖବର ମଧ୍ୟରେ ଆସିଲା ଖୁସି ଖବର : ମାଆ ହେବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଛନ୍ତି ସାମନ୍ଥା

16/09/2021 at 12:29 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୬/୦୯: ଦକ୍ଷିଣ ସିନେମା ଜଗତର ଷ୍ଟାର ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାମନ୍ଥା ଆକ୍କିନେନି ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇଛି। ଏଥି ସହିତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ସେ ଏହି ବିବାହରୁ ଏକ ସନ୍ତାନ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାରିତ ହୋଇଥିବା ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏବେ ପରିବାର ବୃଦ୍ଧି ଖବର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସାମନ୍ତ ଏବଂ ଚୈତନ୍ୟଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ଖବର ଦକ୍ଷିଣ ଶିଳ୍ପକୁ ଚକିତ କରିଛି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସୂତ୍ରରୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଏକ ପରିବାର (ସାମନ୍ଥା ଆକ୍କିନେନି ଗର୍ଭଧାରଣ) ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏନେଇ ଏକସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ, ସାମନ୍ଥା ଏବଂ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଚିନ୍ତିତ ଅଛି । ବାସ୍ତବରେ ଚୈତନ୍ୟଙ୍କ ସହ ଏକ ପରିବାର ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ସେ ଅନେକ ପ୍ରକଳ୍ପ ମଧ୍ୟ ଛାଡିଥିଲେ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସେ ନିଜ ପରିବାରକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦିଅନ୍ତି। ହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାମନ୍ଥାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଖବର ବିଷୟରେ କେହି ଜାଣିପାରିବେ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ପରିବାର ବୃଦ୍ଧି ସମ୍ପର୍କରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ବିବୃତ୍ତି ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି। ହେଲେ, କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଛାଡପତ୍ର ଖବର ଉପରେ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଛାଡପତ୍ର ଖବରକୁ ନେଇ ସାମନ୍ଥା ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ‘କୁକୁର’ ସହିତ ତୁଳନା କରିଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥିଲା । ​​ଯେତେବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାମକୁ ତାଙ୍କ ନାମରୁ ଏହାକୁ କେବଳ ‘S’ ରେ ବଦଳାଇଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ଖବର ଅଛି ଯେ ସେ ନିଜ ଏବଂ ପତ୍ନୀ ସାମନ୍ଥାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କକୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ୮ ବର୍ଷ ଜାଣିବା ପରେ ୬ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୧୭ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ।v

   Related Posts