Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପହଞ୍ଚିବ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାୱତଙ୍କ ମରଶରୀର, ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||

ସଲମାନଙ୍କ ସହ ନାୟିକା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଏବେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଚଳାଉଛନ୍ତି ଟିଫିନ୍ ସେଣ୍ଟର

21/11/2019 at 6:56 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨୧/୧୧: ବଲିଉଡ୍‌ ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ନାୟିକା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜା ଡଡ୍‌ଓ୍ବାଲ ଯକ୍ଷ୍ମା ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିଲେ। ବୀର୍‌ଗତି ଫିଲ୍ମରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ପୂଜା ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ପୂଜାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଲାଗି ସଲମାନ ଖାନ ସହଯୋଗର ହାତ ବଢ଼ାଇଥିଲେ।

ଆଜି ବି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସଲମାନଙ୍କୁ  ଭଗବାନ  ଭଳି ପୂଜା କରନ୍ତି। ସେ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରେ ପୁଣି ଥରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଏତେ ସୁଦୃଢ଼ ନ ଥିବାରୁ ସେ ବାଧ୍ୟ ଟିଫିନ୍ ସେଣ୍ଟର ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ପୂଜା ଏ ସଂପର୍କରେ ନିଜେ କହିଛନ୍ତି।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ଲାଗି ବହୁ ପ୍ରଯୋଜକ ଓ ନିର୍ଦେଶକଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇଛନ୍ତି। ହେଲେ ତାଙ୍କୁ କାମ ମିଳିଲା ନାହିଁ ତେଣୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଟିଫିନ୍ ସେଣ୍ଟର ଖୋଲିଛନ୍ତି।

ପୂଜା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ନାହିଁ ତଥାପି ପୂଜାଙ୍କ ପାଖରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ରହିଛି। ଯାହାଫଳରେ ସେ ପୁଣିଥରେ ନିଜ ଗୋଡ଼ରେ ଛିଡ଼ା ହେବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି।

ପୂଜାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଡାକ୍ତର ରାଜେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଟିଫିନ୍ ସେଣ୍ଟର ଖୋଲିବା ଲାଗି ତାଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ। ତେଣୁ ସେ ଟିଫିନ ସେଣ୍ଟର ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଟିଫିନ୍ ସେଣ୍ଟର ଖୋଲିବା ଲାଗି ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ସବୁ ପ୍ରକାର ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିବା ପୂଜା କହିଛନ୍ତି।

ପୂଜା ଯେତେବେଳେ ଯକ୍ଷ୍ମା ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କୁ ସହଯୋଗର ହାତ ବଢ଼ାଇଥିଲେ। ପୂଜା ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଫେରିବା ପରେ ଏବେ ସେ ଟିଫିନ ସେଣ୍ଟର ଚଳାଉଛନ୍ତି।

   Related Posts