Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପର ଧମାକାଦାର ଆରମ୍ଭ : PNGକୁ ୧୦ ଓ୍ବିକେଟରେ ହରାଇଲା ଓମାନ, କମାଲକଲେ ଭାରତୀୟ ବଂଶୋଦ୍ଭବ ଜତୀନ୍ଦର ସିଂହ
  • ||
  • ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ, ଜବତ ହେଲା ୨୦ ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଉତପାତ୍‌ ଜାରି, ୨ ଅଣ-କାଶ୍ମୀରୀଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା
  • ||
  • ବିସିସିଆଇ ନୂତନ କୋଚ୍ ଏବଂ ସପୋର୍ଟିଂ ଷ୍ଟାଫ ପାଇଁ ମଗାଇଲା ଆବେଦନ, ଏମିତି ରହିଛି ସର୍ତ୍ତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ହେବ ବଜ୍ରପାତ, ୧୭ ଜିଲ୍ଲାକୁ ସତର୍କ ସୂଚନା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବୋହୂକୁ ପଥରରେ ଛେଚି ଦେଲା ଶାଶୂ, ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ…
  • ||
  • ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ପରେ ଭୂସ୍ଖଳନ: ୧୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ନିଖୋଜ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଲୋଡିଲେ ସେନା ସହାୟତା
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଓଜେଇଇ କାଉନସେଲିଂ, ପଞ୍ଜୀକରଣ ଓ ଚଏସ ଲକିଂ କରିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||

ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ସପୋର୍ଟ କଲେ ସଲମାନଙ୍କ ex-ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସୋମି: କହିଲେ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ତୁମେ କିଛି ଭୁଲ୍ କରିନାହଁ …

8/10/2021 at 1:32 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୮/୧୦ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନଙ୍କୁ ଏନ୍‌ସିବି ଦ୍ବାରା ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଏହି ସମୟରେ ଅନେକ ଷ୍ଟାର ତାଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ବାହାରୁଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସୋମି ଅଲି ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲମ୍ବା ଚଉଡା ପୋଷ୍ଟ ଲେଖି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଗିରଫଦାରୀକୁ ନେଇ ସୋମି ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ଯେ ତାଙ୍କୁ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ଦିଆଯାଉ। ସୋମି ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମଧ୍ୟ ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀଙ୍କ ସହ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଇଥିଲେ। ଏହା ମଧ୍ୟ ଲେଖା ଅଛି ଯେ କେହି ସାଧୁ ନୁହଁନ୍ତି।

ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରେଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋମି ଅଲି ଇନଷ୍ଟା ଉପରେ ଏକ ଲମ୍ବା ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ସୋମି ଲେଖିଛନ୍ତି, କି କେଉଁ ପିଲା ଡ୍ରଗ୍ସ ସହିତ ପରୀକ୍ଷା କରି ନଥାନ୍ତେ? ଏସବୁ ବନ୍ଦ କର ଏବଂ ଏହି ପିଲାକୁ ଯିବାକୁ ଦିଅ । ଡ୍ରଗ୍ସ ଏବଂ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ପରି ଘଟଣା ଯାହା କେବେ ଶେଷ ହେବ ନାହିଁ । ତେଣୁ ଉଭୟଙ୍କୁ ଅପରାଧ ବର୍ଗରୁ ହଟାଇବା ଉଚିତ୍। ପିଲାମାନେ ତଥା ଶିଶୁ, ଏହାର ଏକ ଉଦାହରଣ, କିନ୍ତୁ ସାଧୁ ନାହାଁନ୍ତି । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ୧୫ ବର୍ଷ ବୟସର ହୋଇଥିଲା ଗଞ୍ଜେଇ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲି ଏବଂ ପୁଣି ଥରେ ‘ଆନ୍ଦୋଳନ’ର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀଙ୍କ ସହ ପୁଣି ଥରେ ନେଇଥିଲି । ଏଥିରେ କୌଣସି ଦୁଃଖ ନାହିଁ ।

ନ୍ୟାୟିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ନିଜର  କଥାକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ହେଲେ ଏହି ପିଲାଟି ବିନା କାରଣରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଛି । କେମିତି ହେବ ଯେତେବେଳେ ନ୍ୟାୟିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ବଳତ୍କାରୀ ଏବଚ ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଧରି ।  ୧୯୭୧ ମସିହା ପରଠାରୁ ଆମେରିକା ଡ୍ରଗ୍ସ ବିରୋଧରେ ଯୁଦ୍ଧ କରିଆସୁଛି, ତଥାପି ଏଠାରେ ଯାହା ଚାହୁଁଛି ତାହା ପାଇବା ସହଜ ଅଟେ। ଶାହରୁଖ ଏବଂ ଗୌରୀ ପାଇଁ ମୋତେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଉଛି  ଏବଂ ମୋର ପ୍ରାର୍ଥନା ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଛି । ଆର୍ଯ୍ୟନ୍‌ ତୁମେ କିଛି ଭୁଲ୍ କରିନାହଁ ।

   Related Posts