Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅକ୍ଟୋବର-ନଭେମ୍ବର ମାସର ପାର୍ବଣ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌, ମୂର୍ତ୍ତି ବିସର୍ଜନରେ ରହିବେ ଏତିକି ଲୋକ, ହବିଷ୍ୟାଳୀଙ୍କୁ ମନ୍ଦିର ମନା
  • ||
  • ଘଟଗାଁରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର କସରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୬୪ ମୃତ
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କୁ ସଲମନ ଖାନ ଦେବେ ୫୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଘର ଓ ନିଜ ସିନେମାରେ ଗାଇବାର ସୁଯୋଗ !

27/08/2019 at 5:33 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨୬|୮: ଷ୍ଟେସନରେ ଗୀତ ଗାଇ ପେଟ ପାଇଁ ଖାଦ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରୁଥିବା ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ରାତାରାତି ଷ୍ଟାର ପାଲିଟି ଗଲେ।ରାନୁଙ୍କୁ ଏବେ ପୂରା ଭାରତର କୋଣନୁକୋଣରେ ଲୋକେ ଜାଣି ସାରିଲେଣି। ଷ୍ଟେସନରେ ଲତା ମଙ୍ଗେସ୍କରଙ୍କ ଗୀତ ‘ଏକ ପ୍ୟାର କା ନଗମା….. ଗୀତ ଗାଉଥିବା ଦେଖି ଏତିନ୍ଦ୍ର ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ନାମକ ଯୁବକ ଗୀତକୁ ରେକଡିଂ କରିଥିଲେ।ଗୀତଟିକୁ ସୋସିଆ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ କରାଯାଇଥିଲା।

ସୋସିଆଲ ମଡ଼ିଆରେ ରାନୁଙ୍କ ଗୀତ ବେଶ ଆଦୃତି ଲାଭ କରିଥିଲା।​‌ ରାନୁଙ୍କ ସୁରିଲା କଣ୍ଠ ତାଙ୍କୁ ହିମେଶ ରଶମିଆଁଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚାଇଥିଲା। ହିମେଶଙ୍କ ଅପ କମିଂ ଫିଲ୍ମରେ ରାନୁ ଗୋଟେ ଗୀତ ଗାଇ ସାରିଲେଣି।ସେଥିଲାଗି ରାନୁଙ୍କୁ  ପାରିଶ୍ରମିକ ମିଳିସାରିଛି।ବଲିଉଡର ଭାଇଜାନ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମରେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କୁ ଗୀତ ଗାଇବେ ବୋଲି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କୁ ଗୋଟେ ବଡ଼ ଘର ସଲମାନ ଖାନ ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖବର ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।ସେହି ଘରର ଦାମ ୫୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରହିଛି। ବଲିଉଡ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟକ ହିମେଶ ରଶମିଆଁ ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରେ ଗୀତ ଗାଇବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଦେଇସାରିଛନ୍ତି। ହିମେଶଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ଗୀତ ଗାଇବା ପଛରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପରିବାର ହାତ ରହିଛି।

ସଲମନଙ୍କ ବାପା ସଲିମ୍ ଖାନ କହିଥିବା କଥାକୁ ମାନି ହିମେଶ ଗୀତ ଗାଇବା ପାଇଁ  ତାଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।ହିମେଶଙ୍କ ସହ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ଗାଇଥିବା ଡୁଏଟ୍‌ ଗୀତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏକ ଟେଲିଭିଜନ ସୋ ରେ ହିମେଶ କହିଥିଲେ, ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବାପା ସଲିମ୍ ଖାନ କହିଥିଲେ ଯେ, ଯାହା ପାଖରେ କଳା ଅଛି ତାଙ୍କୁ ଆଗକୁ ନେବାରେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କର।ତାଙ୍କ ଆଦେଶକୁ ମାନି ରାନୁଙ୍କୁ ହିମେଶ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts