Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ ସ୍ବର୍ଗ ଦ୍ବାରରୁ ହଟିଲା କଟକଣା, ସଂକ୍ରମଣ କମୁଥିବାରୁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ‘କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ହେବ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ସିରିଜ୍, ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଭରସା ରଖିବାକୁ ହେବ’: ହରଭଜନ ସିଂହ
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଏବଂ ବଜେଟ୍‌ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସ ଡାକିଲା ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ ରଣନୀତି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୧,୧୫୭ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୬୫୩ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ବୈଦେଶିକ ବ୍ୟାପାର ମନ୍ତ୍ରୀ ଏସ.ଜୟଶଙ୍କରଙ୍କୁ କରୋନା, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍
  • ||
  • ମହାକାଶରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଛି ସ୍ପେସଏକ୍ସର ଫାଲକନ-୯, ବିପଦରେ ଭାରତର ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କିଶୋର ଉପାଧ୍ୟାୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୯୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୩୧୧୬୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରାଣୀ, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋନାଲିସା
  • ||

ଏହି କାରଣରୁ ବିଗ୍ ବସ୍ ସିଜିନ୍ ୧୩ ଆରମ୍ଭରୁ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ସହିବାକୁ ପଡ଼ିବ କ୍ଷତି…

30/09/2019 at 8:47 PM

ମୁମ୍ବାଇ୩୦|୯: ଟେଲଭିଜନରେ ପ୍ରସାରଣ ହେଉଥିବା ‘ସୋ’ ମଧ୍ୟରୁ ବିଗ ବସ୍ ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ବିବାଦୀୟ ‘ସୋ’। ବିଗ୍ ବସ୍ ସିଜିନ ୧୩ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ସାରିଛି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୯ ତାରିଖ ରାତି ୯ଟାରେ ସଲମାନ ଖାନ ଦମଦାର ଭାବେ ବିଗ ବସ ସିଜିନ୍‌ ୧୩ର ‘ପ୍ରିମିୟର ‘ସୋ’ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ବିଗ୍‌ ବସ ‘ସୋ’ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ମାତ୍ରେ ଟିଆରପି କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସେ। ଏହି ଟିଆରପି ହିଁ ସଲମନଙ୍କ କ୍ଷତିର ବଡ଼ କାରଣ। ‘ସୋ’ ର  ପ୍ରସାରଣ ସମୟ ଦବଙ୍ଗ ଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ବଡ଼ ଅଡ଼ୁଆରେ ପକାଇ ଦେଇଛି।

ସଲମାନଙ୍କ ‘ସୋ’ ବିଗ ବସ୍ ସିଜିନ ୧୩ ରାତି ୧୦. ୩୦ ମିନିଟରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ସପ୍ତାହର ୫ ଦିନ ବିଗ ବସ୍‌ ‘ସୋ’ ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବ। ଅନ୍ୟ ୨ ଦିନ ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ବିଗ୍ ବସ୍‌ ‘ସୋ’ର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ସଲମାନ ଖାନ ପଚାରି ବୁଝିବେ। ଏହି  ସୋ ରେ ବିଭିନ୍ନ କଥାକୁ ନେଇ ବିଗବସ୍‌ ଘର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମନାନ୍ତର ଓ ମତାନ୍ତର ହୋଇଥାଏ । ବେଳେ ବେଳେ ଏହା ଉଗ୍ର  ରୂପ ଧାରଣ କରିଥାଏ  । ମାରପିଟ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥା ଯାଇଥାଏ ।  ଏହିସବୁର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଲାଗି ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ସଲମାନ ଖାନ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଭୁଲ ଠିକ୍‌ର ହିସାବ କରିଥାଆନ୍ତି। ଏହି ଦୁଇଦିନରେ ବିଗ୍‌ ​​‌‘ସୋ’ର ଟିଆରପି ଅଧିକ ରହିଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଏଥର ପୂର୍ବଭଳି ସଲମାନଙ୍କ ‘ସୋ’ ର ଟିଆରପି ବଢ଼ିବ ନାହିଁ। ଏହାଦ୍ବାରା ସଲମାନଙ୍କୁ କାହିଁକି କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡ଼ିବ ଜାଣନ୍ତୁ –

ପ୍ରଥମ ଥର ସଲମାନ ଖାନ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ‘ଦ କପିଲ ଶର୍ମା’  ‘ସୋ’ ର ପ୍ରଯୋଜନା ଭାର ଦାୟିତ୍ବ ନେଇଛନ୍ତି। ‘ଦ କପିଲ ଶର୍ମା’  ‘ସୋ’ର ସମସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ସଲମାନ ଖାନ ବହନ କରିବେ। ଏହି ସୋ ସପ୍ତାହ​‌ରେ ଦୁଇ ଦିନ ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ରାତି ୯ଟାରେ ପ୍ରସାରଣ ହେବ। 

ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ବିଗ ବସ୍ ବନାମ ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ସୋ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ହେବେ। କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ‘ସୋ’ର ଟିଆରପି ମଧ୍ୟ ଟପ ଲିଷ୍ଟରେ ରହିଛି। ଦୁଇଟି ‘ସୋ’ ମଧ୍ୟରୁ ଯାହାର ଟିଆରପି ବଢ଼ିବ ସଲମାନ ଖୁସି ହେବ। କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟପଟେ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ‘ସୋ’ ର ଟିଆରପି କମିଲେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ହେବ। ବିଗ ବସ ‘ସୋ’ ର ଟିଆରପି କମିଲେ ସଲମାନଙ୍କ ଷ୍ଟାରଡମ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ। ଟେଲିଭିଜନରେ ପ୍ରସାରଣ ହେଉଥିବା ଦୁଇଟି ‘ସୋ’ ର ଲୋକପ୍ରିୟ । ଦୁଇଟି ସୋର ସମୟ ଏକା ରହିଥିବାରୁ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

   Related Posts