Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଲଡର୍ ସଂସ୍ଥାର ଘର ଉପରେ ବୋମାମାଡ, ୩ ଶ୍ରମିକ ଆହତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ଶିମିଳିପାଳ, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର
  • ||
  • ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଶାନ୍ତିଦେବୀ, ୮୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • କଥକ ସମ୍ରାଟ ବିରଜୁ ମହାରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ : ସୋମବାରଠୁ ଦାଖଲ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର, କରୋନା କଟକଣାରେ ସରିବ ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ||
  • ଆହତ ହାତୀର ଚିକିତ୍ସା କଲା ବନ ବିଭାଗ, ବାରହା ଫାଶରେ ପଡି ଗୋଡରେ ହୋଇଥିଲା କ୍ଷତ
  • ||
  • ଖସିବ ପାରଦ ବଢିବ ଶୀତ, ୧୯ ଯାଏଁ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘନ କୁହୁଡି
  • ||

ସାବରମତୀ ଆଶ୍ରମରେ ପହଞ୍ଚି ସୂତା କାଟି‌ଲେ ସଲମାନ ଖାନ୍‌

30/11/2021 at 3:22 PM

ଅହମ୍ମଦାବାଦ ୩୦/୧୧: ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଅନ୍ତିମ’କୁ ନେଇ ବେଶ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି। ନିଜର ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜରେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତୁଥିବା ଭାଇଜାନଙ୍କ ଗାନ୍ଧୀଗିରିକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସକ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ପରେ ଦର୍ଶକ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ସିଲଭର୍ ସ୍କ୍ରିନରେ ଦେଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ସଲମାନ ପ୍ରତ୍ୟେକ ରିୟାଲିଟି ଶୋ’ରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସଲମାନ ସାବରମତୀ ଆଶ୍ରମରେ ପହଞ୍ଚିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ନିଆଯାଇଥିବା ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

ସୂଚନା ଅନିସାରେ, ସଲମାନ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଅନ୍ତିମ’ର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ସାବରମତୀ ଆଶ୍ରମରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। କଡ଼ା ସୁରକ୍ଷା କର୍ଡନରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ସଲମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ପ୍ରଶଂସକ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇଥିଲେ। ସଲମାନ ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ କୋଠରୀ ଦେଖିଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଦବଙ୍ଗ ଖାନ ଚରଖ ଚଳାଇବା ଶିଖିଥିଲେ। ସ୍ୱାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମର ଚରଖ ଚଳାଇବା ସଲମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ମନୋରମ ଅନୁଭବ ଥିଲା। ଚରଖ ଚକକୁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ବୁଲାଇବା ପରେ, ସେ ଆଶ୍ରମରେ ରଖାଯାଇଥିବା ଭିଜିଟିଂ ବୁକ୍ ଉପରେ ବାପୁଙ୍କ ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ଢାଳିଥିଲେ।

ଫଟୋଗ୍ରାଫର ସାମ୍ବାଦିକ ଭାଇରାଲ ଭୟାନୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ସାବରମତୀ ଆଶ୍ରମ ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିବା ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସଲମାନ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଅନ୍ତିମ’ର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ପ୍ରାୟ ୨୦ ମିନିଟ୍ ପାଇଁ ସେ ସାବରମତି ଆଶ୍ରମରେ ରହିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମହେଶ ମଞ୍ଜରେକର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ଥିଲେ। ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ଝଲକ ପାଇବାକୁ ଭିଡ ଜମାଇଥିଲେ।

   Related Posts