Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଋଷିଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ବେଳେ କାହିଁକି ସଲମାନ୍ କହିଲେ ‘ଭୁଲ କ୍ଷମା କରିଦିଅ ଚିଣ୍ଟୁ ସାର୍’…ସେହି ‘କୋଲ୍ଡ ୱାର୍’ର କାହାଣୀ ଏବେ ବି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ

1/05/2020 at 3:59 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୧/୦୫ : ବଲିଉଡର ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା ଋଷି କପୁରଙ୍କ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି | ସେ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି | ସେ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେବା ପରେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ରୋଗ ଆଗରେ ହାରି ଗଲେ | ଗତକାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ତାଙ୍କର ଶେଷ କୃତ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ କରାଯାଇଥିଲା | ଋଷିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ସାରା ବଲିଉଡ ଶୋକାକୁଳ ହୋଇଛି | ତମାମ ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଜ୍ଞାପନ କରିଛନ୍ତି | ସମସ୍ତ କଳାକାର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଋଷି ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ନା କିଛି ଲେଖିଛନ୍ତି | ସଲମାନ ଖାନ ମଧ୍ୟ ଋଷି କପୁରଙ୍କ ନିଧନରେ ଗଭୀର ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ଗଭୀର ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରି ସଲମାନ ଋଷିଙ୍କୁ କ୍ଷମା ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ସଲମାନ ଋଷିଙ୍କୁ କାହିଁକି କ୍ଷମା ମାଗିଛନ୍ତି ତାହା ସମସ୍ତେ ଜାଣିବାକୁ ଇଛା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି |

ସଲମାନ ଖାନ ଓ ଋଷି କପୁରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁ ପୂର୍ବରୁ କୋଲ୍ଡ ୱାର ଚାଲିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଋଷିଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ପରେ ସଲମାନ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରି ଏକ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି | ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଚିଣ୍ଟୁ ସାର, ଆମ ଭିତରେ ଯାହା ଥିଲା, ମୁଁ ଯାହା ବି କହିଛି ସେଥିପାଇଁ ମୋତେ କ୍ଷମା କରିଦିଅନ୍ତୁ’ | ପରିବାରକୁ ଶାନ୍ତି, ଶକ୍ତି ଓ ଭଗବାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳୁ |’

ସଲମାନଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ ପରେ ପ୍ରଶଂସକ ଜାଣିବାକୁ ଇଛୁକ ଅଛନ୍ତି ଯେ, ସଲମାନ ଋଷିଙ୍କୁ ଏମିତି କଣ କହିଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଭୁଲ ମାଗିଛନ୍ତି | ସୋନାମ କପୁରଙ୍କ ବାହାଘର ସମୟରେ ସଲମାନ ଓ ରଣବୀରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା | ସେତେବେଳେ ସଲମାନ ଓ ଋଷିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ହୋଇନଥିଲା |

ଅନେକ ରିପୋର୍ଟରେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ରହିଛି ଯେ ସଲମାନ ଥରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ସହିତ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ କ୍ଲବରେ ପାର୍ଟି କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ | ସେହି କ୍ଲବରେ ଋଷିଙ୍କ ପୁଅ ରଣବୀର ମଧ୍ୟ ଥିଲେ | ରଣବୀର ମଧ୍ୟ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେହି ପାର୍ଟିକୁ ଯାଇଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ରଣବୀର କୌଣସି ଫିଲ୍ମ କରିନଥିଲେ | ସେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଇନଥିଲେ | ପାର୍ଟିରେ ସଲମାନ ଓ ରଣବୀରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ଏକ କଥାକୁ ନେଇ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା | ଝଗଡା ଏତେ ଆଗକୁ ବଢିଯାଇଥିଲା ଯେ ସଲମାନ ରାଗିଯାଇ ରଣବୀରଙ୍କୁ ଏକ ଶକ୍ତ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲେ | ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ସେତେବେଳେ ମାମଲା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ | ଘଟଣା ପରେ ସଲମାନ ଓ ଋଷି କପୁରଙ୍କ ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା |

ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସଲମାନଙ୍କ ପିତା ସଲିମ ଖାନ ଜାଣିବା ପରେ ସଲାମଙ୍କୁ ଏହି ଭୁଲ ପାଇଁ ଋଷି କପୁରଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିବାକୁ କହିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସଲମାନ ପିତାଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସଲମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସଲିମ ଖାନ ନିଜେ ଋଷି କପୁରଙ୍କୁ ଭୁଲ ମାଗିଥିଲେ | ଏହାପରେ ଉଭୟ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କରେ ଟିକେ ସୁଧାର ଆସିଥିଲା| କିନ୍ତୁ ପରେ ରଣବୀର ଫିଲ୍ମ ଜଗତକୁ ଆସିବା ପରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା| ରଣବୀର ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ପୁଣିଥରେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇଥିଲା | ସେଥିପାଇଁ ଋଷି କପୁରଙ୍କ ନିଧନ ଖବର ଶୁଣି ସଲମାନ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେବା ସହ ଭୁଲ ମାଗିଛନ୍ତି ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି |

   Related Posts