Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ଫେଲ୍ ମାରିଲା ବ୍ୟାଟିଂ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ନିକଟରୁ ୩୧ ରନରେ ହାରିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ତୃତୀୟ ଲହର ଚାଲିଛି, ତଥାପି ଭୟଭୀତ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ: ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ: ପୋଲିସ କବଜାରେ ୩ ଧଳାଜହର ବେପାରୀ, ୧୭୨ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • କ୍ୟାପଟେନ୍ ପଦ ଛାଡିବା ପରେ କୋହଲିଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ ରାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ରେ ସୁଧାର, ଟପ୍-୧୦କୁ ଫେରିଲେ ବୁମରା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି; ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା ଗାଁ ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ଜାଆଁଳା ଭାଇ ମୃତ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ମିଶି ପାରନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ପୋଷ୍ଟର ଗର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମୌର୍ଯ୍ୟ, କହିଲେ- ପାର୍ଟି ମୋର ଫାଇଦା ଉଠାଇଲା
  • ||
  • ଭାରତର ଷ୍ଟାର ଟେନିସ୍ ଖେଳାଳି ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କ ଅବସର ଘୋଷଣା, ୨୦୨୨ ହେବ ଶେଷ ସିଜିନ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୪୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ନେଇ ବଲିଉଡ ଦବଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କ ବଡ ଖୁଲାସା, କହିଲେ ଏମିତି କଥା…

26/01/2020 at 10:09 AM

ମୁମ୍ବାଇ୨୬|୬: ବିବାହକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଥିବା ସଲମାନ ଖାନ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରିଛନ୍ତି। ସଲମାନଙ୍କୁ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ପଚାରାଯାଏ ଯେ, ସେ କାହାକୁ ବିବାହ କରିବେ। ଏହେଲେ ଏଥର ତାଙ୍କୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରାଯାଇଛି। ସଲମାନ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ। ନିକଟରେ ସୋନି ଚ୍ୟାନଲର ଏକ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ‘ଉମଙ୍ଗ୍’ର ପ୍ରମୋ ରିଲିଜ ହୋଇଛି।

ଏଥିରେ ହାସ୍ୟ କଳାକାର କପିଲ ଶର୍ମା ସଲମାନଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ। ଦବଙ୍ଗ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ପଚାରାଯାଇଥିଲା ଯେ, ସେ କେବେ କୌଣସି ଝିଅର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍‌କୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଜୁମ୍‌ କରି ଦେଖିଛନ୍ତି କି ନାହିଁ। ଏନେଇ ସଲମାନ ଏକ ମଜେଦାର ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି। ସଲମାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ କାହାରି ଫଟୋ କେବେ ଦେଖନ୍ତି ନାହିଁ ହେଲେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଫଟୋ ସେ ଜୁମ୍‌ କରି ଦେଖନ୍ତି। ଷ୍ଟେଜରେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

ବଲିଉଡ୍‌ ବିୟୁଟି କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍‌ ଓ ସଲମାନଙ୍କ ରିଲେସନଶିପ୍‌ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଏ। ଉଭୟ କେବେଠୁ ବ୍ରେକ୍‌ଅପ୍‌ କରିସାରିଛନ୍ତି। ହେଲେ ତଥାପି ଦର୍ଶକ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଏକା ସହ ପରଦାରେ ଦେଖିବା ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ସଲ୍‌ମାନ୍‌ ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଫିଲ୍ମ ‘ଭାରତ’ରେ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ। ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍‌ର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ’ଉମଙ୍ଗ୍’ରେ ସଲ୍‌ମାନ୍‌ ଏହି ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। ‘ଉମଙ୍ଗ’ର ଏହି ଏପିସୋଡ୍‌ ଜାନୁଆରୀ ୨୬ ତାରିଖ ୯ ଟା ୩୦ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବ।

କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଜୀବନରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ପରେ ସଲ୍‌ମାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବ୍ରେକଅପ୍‌ ହୋଇଥିଲା। କ୍ୟାଟ୍‌ଙ୍କ ପରେ ସଲମାନ ରୋମାନିଆ ବିୟୁଟି ଲୁଲିଆ ଭାଣ୍ଟୋରଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଥିଲେ। ହେଲେ ଏହି ବିଷୟରେ ସଲ୍‌ମାନ୍‌ ଓ ଲୁଲିଆ କୌଣସି କିଛି ଘୋଷଣା କରୁନାହାଁନ୍ତି। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଓ ସଲ୍‌ମାନଙ୍କ କେମେଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଦର୍ଶକ ବେଶ୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଏବେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ଭିକି କୌଶଲ୍‌ଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଛନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କ ରିଲୋସନଶିପ୍‌କୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

   Related Posts